2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و پسرم!

خیلی اذیت شدیم ولی بالاخره تموم شد.

شما تصور کن صبر زرد چقدر تلخه؟ اونو میخوووورد! اصلا کاری نداشت به سینه ام چی زدم. لاک تلخ هم استفاده کردم. بازم میخورد. دیگه آخر سر زد به سرم خمیر دندان اکالیپتوس مالیدم. موفق شدیم. منتها پوست سینه ام تاول زد داغون شدم. 

روزای سختی بود. 

حالا بچه دوم هم بود. پروسه بسیار طولانی بود. سه ماه مونده دو سالش تموم بشه از شیر گرفتم. باید زودتر میگرفتم چون داروی خاص مصرف میکردم. 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2456
من و پسرم! خیلی اذیت شدیم ولی بالاخره تموم شد. شما تصور کن صبر زرد چقدر تلخه؟ اونو میخوووورد! اصلا ...

تقریبا از موقعی که تصمیم گرفتم تا پایان کار 5 ماه طول کشید

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
من و پسرم! خیلی اذیت شدیم ولی بالاخره تموم شد. شما تصور کن صبر زرد چقدر تلخه؟ اونو میخوووورد! اصلا ...

منم الان تو هنین حالتم میخام بخابونمش نمیخابه که رو پا نمیخابه تو بغل نممیونه رو سینم شکلات تلخ زدم سمتش نمیاد ولی لز اینور نمیخابه ام

اشکال نداره که نمیخوابه. یه مدت کلافه اس بعد خوب میشه. باید یه عالمه غذا و خوراکی بذاری جلوش حسابی سیر باشه. ماکارونی. پفیلا. لقمه های انگشتی تزیین شده. بستنی. آبمیوه. شیرکاکائو. 

مطمئن باش از پسر من بدتر نیست. من به حضرت علی اصغر متوسل شدم و نذر شیر کردم. یه بزرگواری بهم پیشنهاد داد. 

من خیلی هم تنها بودم. هیچکس نبود این بچه رو دو ساعت از من دور کنه بیرون ببره شاید عادت کنه. 

اما خب توکل به خدا دست تنها تمومش کردم. نصف شب بهونه شیر میکرد بیدار میشد میبردمش حیاط گریه میکرد، یعنی سرایدار افغانی همسایه جویای احوال میشد، شوهرم بیدار نمیشد...

اشکال نداره که نمیخوابه. یه مدت کلافه اس بعد خوب میشه. باید یه عالمه غذا و خوراکی بذاری جلوش حسابی س ...

عزیزممم درکت میکنم منم اوضاعم بهتر نیس باور کن یه جیغ و گریه هایی میکنه تنم میلرزه میگم.این بچه آسیب میبینه هنوزم شیر شبو نتونستم بگیرم فعلا روزو کامل گرفتم 

2714