1711
1714

من و پسرم!

خیلی اذیت شدیم ولی بالاخره تموم شد.

شما تصور کن صبر زرد چقدر تلخه؟ اونو میخوووورد! اصلا کاری نداشت به سینه ام چی زدم. لاک تلخ هم استفاده کردم. بازم میخورد. دیگه آخر سر زد به سرم خمیر دندان اکالیپتوس مالیدم. موفق شدیم. منتها پوست سینه ام تاول زد داغون شدم. 

روزای سختی بود. 

حالا بچه دوم هم بود. پروسه بسیار طولانی بود. سه ماه مونده دو سالش تموم بشه از شیر گرفتم. باید زودتر میگرفتم چون داروی خاص مصرف میکردم. 

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

1713
من و پسرم! خیلی اذیت شدیم ولی بالاخره تموم شد. شما تصور کن صبر زرد چقدر تلخه؟ اونو میخوووورد! اصلا ...

منم الان تو هنین حالتم میخام بخابونمش نمیخابه که رو پا نمیخابه تو بغل نممیونه رو سینم شکلات تلخ زدم سمتش نمیاد ولی لز اینور نمیخابه ام

اشکال نداره که نمیخوابه. یه مدت کلافه اس بعد خوب میشه. باید یه عالمه غذا و خوراکی بذاری جلوش حسابی سیر باشه. ماکارونی. پفیلا. لقمه های انگشتی تزیین شده. بستنی. آبمیوه. شیرکاکائو. 

مطمئن باش از پسر من بدتر نیست. من به حضرت علی اصغر متوسل شدم و نذر شیر کردم. یه بزرگواری بهم پیشنهاد داد. 

من خیلی هم تنها بودم. هیچکس نبود این بچه رو دو ساعت از من دور کنه بیرون ببره شاید عادت کنه. 

اما خب توکل به خدا دست تنها تمومش کردم. نصف شب بهونه شیر میکرد بیدار میشد میبردمش حیاط گریه میکرد، یعنی سرایدار افغانی همسایه جویای احوال میشد، شوهرم بیدار نمیشد...

اشکال نداره که نمیخوابه. یه مدت کلافه اس بعد خوب میشه. باید یه عالمه غذا و خوراکی بذاری جلوش حسابی س ...

عزیزممم درکت میکنم منم اوضاعم بهتر نیس باور کن یه جیغ و گریه هایی میکنه تنم میلرزه میگم.این بچه آسیب میبینه هنوزم شیر شبو نتونستم بگیرم فعلا روزو کامل گرفتم