2726
عنوان

یک اخلاق بدی که دارم...

171 بازدید | 12 پست

جدیدا ۵.۶ ساله دیگه از وقتی دانشجو شدم و بزرگ تر شدم

هرکی بره رو اعصابم یا اذیتم کنه قطع رابطه میکنم باهاش

نمیشینم حرف بزنم مثلا چون عقیدم اینه آدما با حرف عوض نمیشن هرکسی حقیقت واقعیشو نشون میده

کم کم رابطم قطع میکنم و تموم

کسی هست مثل من باشه؟

از این به بعد واااقعا بحث با 🐴 ممنوع! والا از سر راه نیاوردم اعصابمو😅👌

من بعد از دانشجوییم اینجوری شدم،۵سالی که متاهل شدم،اخلاق بدی هم نیست کاش از اول این اخلاق و داشتم،وقتم و انرژیم و برای ادم های بدرد نخور هدر نمیدادم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار اشتباهیه .به آدما فرصت توضیح یا عذرخواهی بده

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2728
اخه فرصت بدی بازم تکرارش میکنن...

شایدم اینطور نباشه .خیلی از آدما عوض میشن 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

منم حدودا یه ساله از هرکی احساس کنم داره سواستفاده کنه دور میشم و دیگه کاری بهش ندارم خیلیم از این قضیه خوشحالم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
نه عزیزدلم...قصد این که بریم مشاوره ولی جدا میشیم...ته دلم اینه

چی بگم والا.خانوادت چیزی نگفتن؟نپرسیدی چرا خواهرو خانوادش بلاکت کردن؟

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
چی بگم والا.خانوادت چیزی نگفتن؟نپرسیدی چرا خواهرو خانوادش بلاکت کردن؟

نمیدونم خانوادش خیلی واسم مهم نیس

فعلا ک خودشو زده ب موش مردگی

پروفایل مشکی و استوری چص ناله

امروزم عکسشو داد تو تاپیک بعدیم گذاشتم ملوم بود اوکی نیس

از این به بعد واااقعا بحث با 🐴 ممنوع! والا از سر راه نیاوردم اعصابمو😅👌