2726
عنوان

بچه ها میترسم😔😖بیاین آرومم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 28 پست
من از روزی که حامله شدم همش میگفتم پوچه. بعد میگفتم سقط میشه. میگفتم مشکل داره. زایمان زودرس میشوم ه ...

😅😅😅وای مثل منی اول استرس قلبشو داشتم الانم ان تی دوستام میگن بعدش استرس آنومالی میگیری و....😆😆😆😆

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
من وقتی باردار بودم سر پسرم . هر جا میرفتم همش یه بچه معلول می‌دیدم یا نابینا بود تو ۹ ماه بارداریم ...

اره بخدا از وقتی باردار شدم هی هرشب خوابای مختلف چه خوب چه بد راجب بچه میبینم😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره بخدا از وقتی باردار شدم هی هرشب خوابای مختلف چه خوب چه بد راجب بچه میبینم😣

وقتی ته دلت خالی میشه

غصه نخور گریه نکن من هستم

وقتی فکرای بد میان تو ذهنت

اذیت نشو ،من هستم

وقتی شبا نمتونی بخوابی همش کلافه ای

ارووم باش خودم هستم

وقتی یهو مبترسی یهو درد میکشی

مراقبتم اره باز من هستم

وقتی حرفای بقیه قلبتو میشکنن

توجه نکن من هستم

میامو دلتو قرص میکنم توی ته قلبت یه شادی واقعی بهت میدم،کاری میکنم از فکرای خوب وقشنگ لبخند بزنی،نمیزارم اذیت شی ،نمیزارم کابوس ببینی،نمیزارم بهت اسیبی برسه،دلتو اروم میکنم ،حسابی مراقبتم ،

من همونی ام ک وقتی تو شکم مامانت بودی مراقبت بودم 

الانم ک یه خانم بالغ شدی مراقب کوچولوتم

من خدای تو واونم

اون روزی ک تصمیم گرفتین پدرومادر بشین به خودم گفتم افرین بهش

وقتی نطفه رو تو رحمت کاشتم حسابی دلت اروم بود

تو نمیدونستی ولی من مراقبش بودم

الانم مراقب جفتتونم

نگران نباش من

خدای 

توام

و تو

بنده ی پاک منی

دوستت دارم و باورت دارم

تو هم

منو دوست داشته باشو بهم اعتماد کن.

سلام عزیزم مورفو شوهر من صفره و تحرکش خیلی کمه.شما تجربه ای داری در این مورد؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
سلام عزیزم مورفو شوهر من صفره و تحرکش خیلی کمه.شما تجربه ای داری در این مورد؟

برای شوهر من چیزیش صفر نبود☹اما خیلی کم بودن عدداش یادم نیس آزشو ندارم

برای شوهر من چیزیش صفر نبود☹اما خیلی کم بودن عدداش یادم نیس آزشو ندارم

پس خیلی اوضاع شوهر شما بهتره بوده😔

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
پس خیلی اوضاع شوهر شما بهتره بوده😔

غصه نخور دورت بگردم بره دکتر یا دارو میده یا خیلی بد باشه نهایت عملش میکنن گلم هیچ نگران نباش همه چی الان درمان داره توکلت به خدا باشه منم دقیقا وقتی که خیلی ناانید بودم و میخواستم اسفند ماه باز شوهرمو بفرستم آز واگه بدبود بره عمل کنه فهمیدم باردارم به معجزه خدا ایمان داشته باش هیچم ناراحت نباش ان شاءالله زودی میاد تو دلت فندقت😍

غصه نخور دورت بگردم بره دکتر یا دارو میده یا خیلی بد باشه نهایت عملش میکنن گلم هیچ نگران نباش همه چی ...

عزیزم بارداری واسم دعا کن .توکل به خدا