2703
2553

سلام خانوما ممنونم که اومدید.

پسر من دو سالشه تازه فهمیدیم که چند ماهه از وقتی جمله گفتن و شروع کرده متاسفانه لکنت داره.دارم از غصه دیوونه میشم بقران. اوایل چون فقط تکرار کلمات بود متوجه نشدیم. مثلا میگفت این این این داغه. این این این بده. اما الان کاملا واضح شده حرف اول یا بخش اول کلمه رو خیلی تکرار میکنه مثلا آااااااب باباباد  مامامان بعضی وقتا هم اول کلمه میخواد شروع کنه با فشار و به زود ادا میکنه. تو رو خدا هرکی هر اطلاعی در مورد این مشکل داره راهنماییم کنه. چیکار کنم زود خوب بشه. به خدا دلم هزار تیکه میشه وقتی سختشه حرف بزنه. خیلی کوچیکه هنوز... 

لطف میکنی برای حاجتم صلوات بفرستی؟ ممنونم دوستم😚

باگفتاردرمانی کانلا خوب میشه دوست من ۷ سالش بود لکنت داشت ولی خوب شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

نگران نباش به چند جلسه گفتاردرمانی برطرف میشه اصلا مهم نیست که الان بترسی بابتش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

پسر منم ۷ سالشه. وقتی میخواد یه چیزی تعریف کنه رو کلمه اول گیر میکنه. دکتر گفت بر مرور رفع میشه. یه مدت خوب بود. بعد مریض شدنش دوباره شروع شده. میخوام بعد کرونا ببرم بازم دکتر.

وقتی ارزش‌ها عوض شوند عوضی ها با ارزش می شوند. (گاندی).

عزیرم دوتا دخترای منم درست دو سال و نیمگی دچار لکنت شدن گفتار درمانی ببر خودت تو خونه باهاش کار حن جملاتو شمرده و کشیده بگو و ازش بخواه همونطوری تکرار کنه شقیقه ها و زبونشو ماساژ بده  دخترای من خدا رو شکر خوب خوب شدن 

2714

از فامیله دورو نزدیکنتون کسی سابقه لکنت داشته؟ یا از چیزی نترسوندینش؟ بنظرم ببرش تحت نظر دکتر گفتار..

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

[QUOTE=131995794]باگفتاردرمانی کانلا خوب میشه دوست من ۷ سالش بود لکنت داشت ولی خوب شد[/QUOTE

ان شاالله که خوب بشه....گفتار درمانی واسه بچه دو ساله هم کاری میتونه بکنه؟؟؟

لطف میکنی برای حاجتم صلوات بفرستی؟ ممنونم دوستم😚

عزيزم حالا شايد تازه زبون باز كرده برا اونه درست ميشه

درست نشه هم گفتار درماني حلش ميكنه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706