1711
1707

سلام خانوما ممنونم که اومدید.

پسر من دو سالشه تازه فهمیدیم که چند ماهه از وقتی جمله گفتن و شروع کرده متاسفانه لکنت داره.دارم از غصه دیوونه میشم بقران. اوایل چون فقط تکرار کلمات بود متوجه نشدیم. مثلا میگفت این این این داغه. این این این بده. اما الان کاملا واضح شده حرف اول یا بخش اول کلمه رو خیلی تکرار میکنه مثلا آااااااب باباباد  مامامان بعضی وقتا هم اول کلمه میخواد شروع کنه با فشار و به زود ادا میکنه. تو رو خدا هرکی هر اطلاعی در مورد این مشکل داره راهنماییم کنه. چیکار کنم زود خوب بشه. به خدا دلم هزار تیکه میشه وقتی سختشه حرف بزنه. خیلی کوچیکه هنوز... 

لطف میکنی برای حاجتم صلوات بفرستی؟ ممنونم دوستم😚

باگفتاردرمانی کانلا خوب میشه دوست من ۷ سالش بود لکنت داشت ولی خوب شد

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤

نگران نباش به چند جلسه گفتاردرمانی برطرف میشه اصلا مهم نیست که الان بترسی بابتش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...

اگه میخواین بدونین چه ظروفی سالم تر هست برای آشپزی

این مطلب حتما بخونید

1713

پسر منم ۷ سالشه. وقتی میخواد یه چیزی تعریف کنه رو کلمه اول گیر میکنه. دکتر گفت بر مرور رفع میشه. یه مدت خوب بود. بعد مریض شدنش دوباره شروع شده. میخوام بعد کرونا ببرم بازم دکتر.

خدایا آن ده که آن به.

عزیرم دوتا دخترای منم درست دو سال و نیمگی دچار لکنت شدن گفتار درمانی ببر خودت تو خونه باهاش کار حن جملاتو شمرده و کشیده بگو و ازش بخواه همونطوری تکرار کنه شقیقه ها و زبونشو ماساژ بده  دخترای من خدا رو شکر خوب خوب شدن 

از فامیله دورو نزدیکنتون کسی سابقه لکنت داشته؟ یا از چیزی نترسوندینش؟ بنظرم ببرش تحت نظر دکتر گفتار..

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگیه دخترمه😍😙مادری کردن سخت است یکی از سخترین عاشقانه ی دنیا،به معنی داشتن ی شغل بیست و چهار ساعته،یک شغل خطرناک،شغلی پر از استرس،استرس اینکه اتفاقی برای جگر گوشه ات نیافتد،امّادر عین حال شغلی دوست داشتنیست،عاشقانه ترین شغل رایگان دنیا😍😍(برگرفته از رمانِ خشت وآیینه)
1665

[QUOTE=131995794]باگفتاردرمانی کانلا خوب میشه دوست من ۷ سالش بود لکنت داشت ولی خوب شد[/QUOTE

ان شاالله که خوب بشه....گفتار درمانی واسه بچه دو ساله هم کاری میتونه بکنه؟؟؟

1436
از فامیله دورو نزدیکنتون کسی سابقه لکنت داشته؟ یا از چیزی نترسوندینش؟ بنظرم ببرش تحت نظر دکتر گفتار. ...

آره برادرم داره. اما کسی متوجه نمیشه. خیلی کمه راحت کنترل میکنه. پسرم کلا خیلی استرسی و مضطربه. حتی با عمه هاش و فامیل خیلی دیر ارتباط میگیره محیط جدید ادم جدید میبینه اونقد مضطرب میشه که قرمز میشه و به هیچ عنوان جایی حتی یک دیقه نمیمونه گیر میده بریم

[QUOTE=131995794]باگفتاردرمانی کانلا خوب میشه دوست من ۷ سالش بود لکنت داشت ولی خوب شد[/QUOTE ...

اره عزیزم خیلی زود خوب میشه

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
عزیزم‌پسر منم تا اون‌ماه همینطور بود حساسیت نشون نده عادیه خوب میشه پسر منم میگفت چای سرد ش ش ش ش ش ...

کی گفته بعد 3 سال خوب نشد لکنت میشه؟

من چند ساله کارم مطالعه در مورد لکنت این حرف درست نیست و 90 درصد تا سن مدرسه خوب میشن و بقیه هم سال های اول مدرسه ...

چند درصد کم میمونه متاسفانه

[QUOTE=131995794]باگفتاردرمانی کانلا خوب میشه دوست من ۷ سالش بود لکنت داشت ولی خوب شد[/QUOTE ...

آره یه سری تمریناته ک انجام میدن ماساژ با دستگاه داره فقط باید یه گفتار درمانی پیدا کنی ک بتونه با بچه ارتباط برقرار کنه من دختر بزرگم ب شدت از دکترش میترسید و بدتر میشد لکنتش

1712