1711
1707

دیشب یکی تو دایرکت اینستا پیام داد بهم بعد من گفتم بفرمایید 

گفت به عکس پروفایلت نمیخوره که اینقدر عصبی باشی

گفتم میشناسمتون؟

جواب نداد تا اینجاش ب شوهرم گفتم..

تاآخر شب نوشت مغرور گفتم شما؟

گفت دلم تنگ شده بود و دوست دارم و ازت خوشم میاد 

من گفتم شاید عشق دوران مجردیمه ک نمیخاد بگه 

هرچی اصرار کردم نگف گف عکست بفرس شاید گفتم 

گفتم باشه فرستادم سریع حذف کردم 

گف اسمم ندونی بهتره 

تا خیلی اصرار کردم امروز گف یکی از اقوامتونم😑

یکی از پسرای اقواممون بود خاک برسر 

حرف نامربوط نزدم 

ولی بهم گف کسیو دوس داری!

گفتم نه میخاستم اسمتو بگی که ایجور گفتم...😔😔🥺

بچها حالم بده 

اون آخر کارگف میخاستم برای یکی دیگه پیام بدم اشتباه شده

بهش گفتم همینجا همه چیو خاک کن ...و خداحافظی کردم

کلیییی لباس خوشکل دارم تو کانال تلگرامم با قیمتای استثنایی لینک کانالم و اینستاگرامم👈❌mezone_mahomehr

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

متاسفم که عکستو فرستادی بهش. کار احمقانه ای بود

خیلی 😭😭😭😭

کلیییی لباس خوشکل دارم تو کانال تلگرامم با قیمتای استثنایی لینک کانالم و اینستاگرامم👈❌mezone_mahomehr
1713

اصلا همون ابتدا میبایست بلاک میکردی... چت کردنت اشتباه بود عکس فرستادن با عرض پوزش حماقت

من یه دختر پرانرژی، شاد، موفق و خوشبختم... من میخوام و میرسم به هر چی که آرزوش رو دارم... قانون جذب تو رگ و پیِ زندگیِ من در جریانه... خدایا شکرت😍😍😍
اصلا همون ابتدا میبایست بلاک میکردی... چت کردنت اشتباه بود عکس فرستادن با عرض پوزش حماقت

آره خودمم میدونم 😔😭

همون‌اول بلاک میکردی دیگه عکس فرستادنت خیلی اشتباه بود حالا دیگه کاریه که شده انرژی منفی و ناراححتیو ...

ای خاک بر سرم 😔😔

1716
آره خودمم میدونم 😔😭

حالا هم کاریه که شده بهش فکر هم نکن ولی برای بعد از این حواست باشه تا دیگه ناآشنا پی ام داد سریع بلاک کن 

من یه دختر پرانرژی، شاد، موفق و خوشبختم... من میخوام و میرسم به هر چی که آرزوش رو دارم... قانون جذب تو رگ و پیِ زندگیِ من در جریانه... خدایا شکرت😍😍😍

شما که متاهلی این کارا چیه😳

تا دایرکت نامربوط میاد باید بلاک کنی نه اینکه تازه عکسم بفرستی برا طرف😐 زود پاک کردن چه فایده ای داره

جای تعجبه واقعا

حالا که دیگه گذشته بلاک کن و دیگه اهمیت نده

من تصمیم گرفتم اینجا با همه مهربون باشم، هیچوقت با کسی بد صحبت نکنم، کسی رو قضاوت نکنم، توهین نکنم، مسخره نکنم، دل نشکنم و تا میتونم راهنمایی درست و انرژی مثبت بدم...حتی اگه کسی باهام بد صحبت کرد😊برای بهتر شدن اوضاع از خودمون شروع کنیم....حتی شده با ی قدم کوچیک❤
1709

خوب الان اون عکس رو اسکرین گرفته باشه ونشون اقوام و همسرتون بده چی؟ یه لحظه هیجان ارزشش رو داشت؟ الان این ناراحتیتون باعث میشه دیگه تکرار نکنید ، توکل بخدا .

#palestine     #شهید_القدس     #القدس_لنا                 آرامم چونان لبخندت ، گویی کار به جایی رسیده که فرماندهی از زمین کفایت نمیکرد،و باید میرفتی از بالا کار را پی میگرفتی!زمان ایفای نقشت در زمین تمام شد و ماموریت جدیدت در آسمان شکل گرفت .حالا فرمانده ی مقاومت هستی از آسمان ، حالا راحت تر سرکشی میکنی به خطوط،بی واسطه تر پیام میفرستی برای نیروها،پیشرفته ترین رادارها هم نمیتوانندرفت و آمدت به قلب سپاه را رصد کنند.بی نقص ترین پهپادها هم نمی توانندروحت را هدف قرار دهند، ترورکنند! آن محدودیت تن و جسم سردار ما تمام شد،حالا سردار قدرتی دارد اندازه ی تمام اساطیر! وسعتی دارد اندازه ی کل دنیا!بیچاره شدید ، شیشه ی عطر را شکستید،عطر را پراکندید ! بی عقل هااا... با خودتان چه کردید؟!!متشکر که زوال و افول تان را معجل کردید، ممنون که گورتان را کندید.

وا چه اخلاق بچگانه ای داری ینی هرکی بگه زود عکستو واسش میفرستی !حالم بهم میخوره از این جور تایپکا 

من رفتم 

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
1651