2733
2734
عنوان

اونایی که سن کم ازدواج کردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 46 پست
وای ۱۵ سال که ادم بچست من مسائل جنسیو تازه ۱۷ فهمیدم

نه بستگی به هرفردداره

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من18 ازدواج کردم  و وقتي که ازدواج کردم هيچ چيزي بلد نبودم  هيچيييي نه غذا نه چيزي خونه بابام فقط درس خونده بود اما  وارد زندگي که شدم  خودم کم کم بدون کمک کسي ياد گرفتم دستور غذا ها رو هم از اينترنت ميگرفتم کم کم همه غذا هام بهتر و بهتر شد  طوري که الان همسرم عاشق دستپختمه و خيلي ها از دستپختم تعريف ميکنن خونه داري هم من خونم بزرگه اوايل برام سخت بود تميز کردنش اما ياد گرفتم هميشه هر چيزي رو بزار سرجاي خودش تا هميشه خونه مرتب به چشم بياد  يه گرد گرکيري و جارو برقي هم هر زمان نياز بود انجام ميدادم حموم دستشويي هم با همسر بوده هست  و اينکه خدا روشکر الان زندگي رو رد انگشتام ميچرخونم مسائل مالي  خريداي خونه هم با مشورت و نظر منه 

نياز دارم  يه روز از خواب بيدار شم و ببينم  همه چي کابووووس بوده  و من دوباره همون دختر کوچيک 5 ساله ام که کنار مامانش ميخوابيد و تا دستاي مانش رو نميگرفت خوابش نميبرد  لطفا برام دعا کنيد  از اين برزخ بيرون بيام و همه چي درست بشه .درضمن من کاربرقدمي ام 
2728
اخه مگه میشه ادم تا ۱۲ سالگی که کاملا کودکه کلا ۳ سال از کودکی در بیاد ازدواج کنه؟

آره منکه خیلی راضیم 

میگم که بستگی به هرفردداره

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
اخه مگه میشه ادم تا ۱۲ سالگی که کاملا کودکه کلا ۳ سال از کودکی در بیاد ازدواج کنه؟

من ۱۲ عقد کردم دو سال بعدم عروسی 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
من18 ازدواج کردم  و وقتي که ازدواج کردم هيچ چيزي بلد نبودم  هيچيييي نه غذا نه چيزي خونه با ...

البته شاغل هم هستم  واي باز به کارام ميرسم خونهم  هميشه مرتبه 

نياز دارم  يه روز از خواب بيدار شم و ببينم  همه چي کابووووس بوده  و من دوباره همون دختر کوچيک 5 ساله ام که کنار مامانش ميخوابيد و تا دستاي مانش رو نميگرفت خوابش نميبرد  لطفا برام دعا کنيد  از اين برزخ بيرون بيام و همه چي درست بشه .درضمن من کاربرقدمي ام 

من ۱۷ ازدواج و اکنون ۱۸ و چیییز خورم کردن😊

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
2738

۱۹ سالمه ۴ ساله خونه خودمم 😊

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
من ۲۵ سالمه هنوز هیچی بلد نیستم واقعا به نظرم سن کم آدم تیز ترو باهوش تره😑

منم ۲۳ سالمه و مثله شما هیچی بلد نیستم😑

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸

منم ۱۷ سالم بود رفتم خونه خودم بیشتر چیزارو تو دوران عقد ومجردی مامانم یادم داده بود و بیشتر غذاهارم خودم اونقدر درست کردم تا یاد گرفتم اصلاهم سخت نبود

الانم باردارم

بالاخره منم مامان شدم 😍 میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستی؟🙂
من دلم نمیخواد اصن مادر شوهرم بفهمه بلد نیستم😑

به کسي مربوط نيست گلم  تو خودت بايد اول کاري نزاري کسي نظر بده اينقدر خراب ميکني تا اخر درست ميشه  حالا واسه اينکه مادرشوهرت نفهمه  هي پيشس نگو غذام سوخت يا ... هميشه وانمود کن بلدي خوبشم بلدي بالاخره اتم هسته اي که نيست 

من مامانم شاغل بود منم بچه اول بودم غذا پختن افتاد گردن من،13سالگی همه جور غذایی میپختم خونه هم تمیز میکردم مدرسه هم میرفتم برا همین مدیریت زندگی یاد گرفتم،از کلاس اولم کلا خودم میرفتم مدرسه خریدای خونه میدادن بهم رو پای خودم بزرگ شدم حتی مامانم مهمون دعوت میکرد من شام میذاشتم،۱۵ سالگیم  هم مامانم زایمان کرد من داداشمو بزرگ کردم بچه داری هم یاد گرفتم،17سالگی ازدواج کردم همه چی بلد بودم دیگه

2706