2726

امروز بعد سه سال اینستاگراممو دوباره نصب کردم و اکانت های دوستای دوره ی دانشگاهمو دیدم!! همشون ازدواج کردن و بچه دارن ولی من هنوز مجردم!! خیلی حس بدیه احساس میکنم از زندگی عقب افتادم! دلم بچه و زندگی مستقل میخاد ولی با وجود اینکه قیافه ی خوبی دارم و شخصیتم هم آرومه نمیدونم چرا خدا هیچ کس رو قسمتم نمیکمه!!نگاههای سنگین بقیه هم داره اذیتم میکنه چه احساس بدی پیدا کردم امروز 😪

یور ایج؟

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کاش از روز اول اینقد تو گوش دخترا نمیکردن که شوهر کردن یعنی سرو سامان گرفتن

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

۳۱ که سنی نیست مردم ۳۰ سالگی هنوز سرشان به سنگ میخوره می فهمند باید چکار کنن .ازدواج نکردن هم خیلی بهتر از ازدواج بد داشتنه .ظاهر زندگی مردم رو هم با باطن زندگی خودت مقایسه نکن. 

جاي كوچيكي زندگي ميكني؟

ارتباط با بيرون نداري؟

خب مردم ك نميدونن ي دختر اروم و خوشگل تو فلان خونس

چن تا كلاس برو  وقتت پر ميشه

همچي به وقتش عزيزم

همه متأهلا ك خوشبخت نيستن 

خيليا دوس دارن مثه شما باشن 

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸
کاش از روز اول اینقد تو گوش دخترا نمیکردن که شوهر کردن یعنی سرو سامان گرفتن

ن ولی هرچقدر سن بگذره شرایط ازدواج سخت تر میشه بعد یه مدت ممکنه مجبور شه با ادم طلاق گرفته یا کسی ک بچه داره ازدواج کنه

چ دوست داشته باشین چ نه شما یه بازه ای از سنتون زیبایی روحیه و انگیزتون زیاده وقتی 40شدین اون موقع میفهمین مردای 40ساله دنبال یکی ان ک حوصله داشته باشه و انرژی ک بتونه یه زندگی خوب کنه و دیگ سمت 40ساله نمیرن

اینقدر هم استارتر خدا خدا نکنین

دنیا کجاش عادلانس ک اینجاش عادلانه باشه؟

از اولم گفتن از تو حرکت از خدا برکت

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
2706