2737
2734
عنوان

کاهش اشتها

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 22 پست

شما نمیتونی کاری کنی خودش باید بخواد .همه میخوان لاغر بشن و نمیشه شما میخوای اون متوجه نشه و لاغر بشه.

قرص هم چیز خاصی نیست وقتی خوردی مواد خیلی جذب نمیشه .دفعت زیاد میشه .برا افرادی مثل من که بیشتر چاقی شکمیشون از یبوستِ عالیه

[QUOTE=131994797]تاثیریم داشت رویه شما[/QUOT

من زیر نظر دکتر رژیم گرفتم وکلا روده هام تنبله تو‌ رژیم بدتر شدم این و داد چون باعث میشه شکم بیشتر کار کنه.

بله من راضیم هم باعث شده وزنم بالا نره با اینکه تقریبا رژیم و ول کردم هم مشکل یبوستم برطرف شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نمیتونی کاری کنی خودش باید بخواد .همه میخوان لاغر بشن و نمیشه شما میخوای اون متوجه نشه و لاغر بش ...

ضرری نداره عکس از قوطیش داری گلم بزاری دعات می کنم خیلی، هر بار که غذا می خورم بخورم یا فقط سر وعد اصلی 

حتما میشه همونی که تو می خوایی دوست من شک نکن
ضرری نداره عکس از قوطیش داری گلم بزاری دعات می کنم خیلی، هر بار که غذا می خورم بخورم یا فقط سر وعد ا ...

قبل از وعده های اصلی مثل ناهار و شام البته من وقتی شام حاضری میخورم دیگه قرص نمی خورم.

چشم عکسشم میگذارم .

2731
2738