1711
1707

اسپیلت ال جی داریم ، خیلی خوبه

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍                                                              پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                       👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

1713

ایستاده خوبه ماهمتازه گرفتیم اتفاقا همین الان دارن نصبش میکنن اونا بعد چند سال خراب میشن هی باید درستشون کنی خوب نیست به نظرم من 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا تو این روزایی کرونایی برا خانمایی باردار و اونایی که بچه کوچیک دارن دعا کنین گرفتار نشن                  برا همه امضاهای که صلوات یا دعای خیر خواستن از ته دلم براشون دعا میکنم                                                  خدایا به خاطر همه چیزت شکر کمک کن بتونم بچه هامو درست بزرگ کنم و خودمم به آرزوهام برسم 😍😍😍😍😍
1665
چندهزاره؟؟

فک میکنم ۳۰ 

خوب جواب میده پذیرایی ۴۸ متری

تو اتاق ۱۲هزار جنرال داریم، ۱۲ متر به زور ج میده

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍                                                              پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                       👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

۶ ساله داریمش ، تازه دوسال خونه خالی بود اصلا کار نکرده اون مدت

بعدش یه سرویس ساده کردیم. خداروشکر فعلا هیچ مشکلی نداره

مبارک گلم چقدگرفتین چ مارکی؟

مرسی گلم ۱۶و پونصد گرفتیم مارک GREE 

البته اسپلیت هم داشتم مارک تراست برا خونه قبلی کوچیک بود خوب جواب میداد ولی خونه الانمون بزرگه ایستاده گرفتم تو خوزستان باید یه چیز خوب بگیری با قدرت باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا تو این روزایی کرونایی برا خانمایی باردار و اونایی که بچه کوچیک دارن دعا کنین گرفتار نشن                  برا همه امضاهای که صلوات یا دعای خیر خواستن از ته دلم براشون دعا میکنم                                                  خدایا به خاطر همه چیزت شکر کمک کن بتونم بچه هامو درست بزرگ کنم و خودمم به آرزوهام برسم 😍😍😍😍😍
1436
مرسی گلم ۱۶و پونصد گرفتیم مارک GREE  البته اسپلیت هم داشتم مارک تراست برا خونه قبلی کوچیک بود ...

چقد گرون شدن!🤤

چند هزاره؟

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....  
چقد گرون شدن!🤤 چند هزاره؟

اره بابا افاقا دو روز بعد از اینکه ما خریدم شدن بیست ملیون 

فک کنم ۳۲ هزار باشه اگه اشتباه نکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بابا افاقا دو روز بعد از اینکه ما خریدم شدن بیست ملیون  فک کنم ۳۲ هزار باشه اگه اشتباه نکن ...

گری ۳۲هزار نداره

اگر مَغز خالی مثل شِکم خالی سروصدا می کرد؛ انسان خیلی عاقل تر از این ها بود....