2726

من و مادر شوهرم دقیقا یه نوع برنج دایم اما اون وقتی برنج رو کته مینکن چه عطره خوبی داره اما من کته میکنم اصلا عطرش در نمیاد اخه چراا؟؟؟

اب برنج رو ی مقدار بیشتر باید بریزی و بعدم برنج رو چند ساعت خیس بدی

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منن بلد نیستم شرمنده😅😁😁😁

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

ادکلن بزن بهش 😎

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

مال ما هم برنجمون رو مادر شوهرم میده بهمون ینی همیشه کلا بزنج اونا میدن 

ولی زیاد خونمون نمیان 

خونه نودمم درست میکنم بد نمیشه

ولی بیان و بد شه هم برام زیاد مهم نیست 

اول اینکه خیلی وقت نیست ازدواج کردم بعدشم چه اهمیتی داره اصن مگه ادم مهمیه 😂😂😂😂

برای من اصلااا ادم مهمی نیست راستش !!! 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
خیس بدم بعد با همون اب بزارم‌بپزه یا ابشو بریزم بره

ن ابشو بریز بره

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

احتمالا برنج شما هم معطر هست ولی چون خودتون از اول در مراحل پخت بودین بوش رو حس نمی کنید مثل وقتی که قرمه سبزی می پزیم ومتوجه بوش نمیشیم ولی افراد میگن بوی غذاتون تا توی کوچه میاد

2706