2726
عنوان

خواهر بزرگم مجرده ولی من یه خواستگار خوب دارم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1893 بازدید | 105 پست

ردش کنی شاید ب خوبی این گیرت نیاداااااا.

از ما گفتن بود.

اصلا اومدیمو خواهرت کیس خوب پیدا نشد واسش و مجرز موند.اونوقت تنها کسی ک میسوزه شمایی.

بیخیال.

کار درستو انجام بده 

ی همیشه تعلیق   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازدواج کن اگه دوسش داری و راضی هستی و به حرف اینو اون گوش نکن و اصلا به این حرفا که اول باید دختر بزرگتر ازدواج کنه توجه نکن همچین چیزی نیس چه در پسر چه در دختر من پسر عمه۲۲سالم زودتر از عمو۲۸سالم زن گرفت و یکی از دختر عموهام ۱۷ ساله زودتر از خواهرش ۲۲ساله ازدواج کرد 

ارزوی خوشبختی دارم برات 

قرار نیست شما به پای خواهرت بسوزی اون دوبار شانس زندگیشو امتحان کرد منم ۵ سال از خواهرم کوچیک ترم و۹ ساله ازدواج کردم ولی اون هنوز مجرده هر کس زندگی خودشو داره 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
خب منم دوست دارم شوهر داشته باشم  وقتی فکر میکنم اون با نامزدش بیاد خونه و برن اتاق دیوانه میش ...

نمیدونم متاسفانه نمیتونم درکت کنم چون شوهر همچین اش دهن سوزی هم نیست ادم اینجوری بخاطرش ماتم بگیره

بالاخره همه ازدواج میکنن چه دیر چه زود

منم خودم همون خواهربزرگم که خواهر کوچکترم خواستگار داره خیلی حس بدیه اینکه مجرد باشی و کوچکتره عروس ...

اشتباه میکنی عزیزم... منم خواهرم چندسال ازم کوچکتره وقتی ازدواج کرد از بهترین روزهای زندگیم بود چون دلم نمیخواست حالا که دلش میخواد ازدواج کنه خدای نکرده جور نشه... سرنوشت من و اون بهم گره نخورده که بخواد منتظر ازدواج من باشه ‌‌شاید برای من فعلا یا اصلا قسمت نشد چرا باید پاسوز من بشه... نه غصه خوردم و نه آب شدم بلکه از ته دل و از خوشحالی گریه ام گرفت

من۲۸ خواهرم۲۰ اون هرروز باهام دعوا میکنه میگه گم شو برو منم برم 

آخی..عین فاصله سنی من و خواهرم...توهم به خواهرت بگو..مگه من جلوتو گرفتم؟؟اگه خواستگار خوب داشتی راه باز جاده دراز...اصلا کم نیار

الان زندگی شما مهم تر تا رفتار بچه گانه خاهرتون 

اگ واقعا میبینید خواستگار خوبی قبولش کنید

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اشتباه میکنی عزیزم... منم خواهرم چندسال ازم کوچکتره وقتی ازدواج کرد از بهترین روزهای زندگیم بود چون ...

من نمیگم منتظرم باشه من گفتم برو خوشبخت شو ولی ادم ته دلش غصه میخوره به روش نمیارم که

2706