1711
1707

نه قسمت زائده کتف راستته😐غبغبه دیگه

شگفتا

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713
1710
منظورم اینه بقیه دارن یا نه

ی ذرشو اره گردنو بدی پایین همه دارن 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1717

من دارم خیلی هم اذیتم

بعضیا دارن و واسشونم مهم نیست

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دومین کنجد مامان❤❤                                         ان شالله قسمت همه منتظرا بشه⚘⚘⚘⚘⚘             اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

با ماساژ خاصی از بین میره

🚫 کاربرای مرد نه تو تاپیکام پست بذارید و نه لایک و ریپلای بکنید اگر اینکارو کنید با وجود اینکه تو امضا هم هشدار دادم، کاربریتون رو یه راست میفرستم برا نی نی یار به جرم مزاحمت🚫متنفرم از هر چی مرد خاله زنک که توی سایت زنان و بارداری بین یه عالمه خانوم عضو شدن😷 ...از جماعت شما منفور تر ، اون زنای متاهلی هستن که با امثال شما بگو بخند میکنن، لایک میکنن، ریپلای میکنن، تگ میکنن و انگار نه انگار شوهر و بچه دارن✋✋😡...برا اینکه کار زشتشونو هم بپوشونن الکی همو آبجی و داداش صدا میزنن اووووق🤢یا مثلا میبینی یه کاربر مرد یه پست بی مزه گذاشته ولی صدتا خانوم ریپلایش کردن خودشونو تیکه تیکه کردن با استیکرای خنده حالا اگه یه خانوم همچین پستی میذاشت یکیشون یدونه لایک هم نمیزدن رو اون پست😏😏😏😏 خانوم به اصطلاح محترم اینکار شما دقیقا مصداق خیانت هستش اگه نمیدونستی بدون😷..چون قطعا خود شما هم خوشت نمیاد شوهرت با یه زن دیگه چت کنه و بگو بخند راه بندازه😉...چجوری میتونین انقدر حال بهم زن باشید😷😷... این حجم از حال بهم زنی واقعا بی سابقه س 🤢😷  ‌‌           شما تو همین سایت هم جنس خودتو بهش توهین نکن و مسخره ش نکن  نمیخواد برا ما هشتگ نه به خشونت علیه زنان بزنی🤡 یکی یه عکس میذاره از دستاش درمورد انگشترش نظر میخواد یه سری کم شعور میان میگن ببخشید ولی انگشتات چقدر زشته...وای چقدر دستات سیاهه وای چقدر فلان و فلان ووو....این فقط یه نمونه کوچیک از بی شعوری های یه عده خانوم تو این سایته!!! فقط یه چیزی رو شنیدین هی تکرار میکنین که جلوی بقیه ادعای کلاس و فرهنگ کنین در حالی که یه ذره هم معنی اون حرف رو متوجه نشدین👎  جواب کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مند نیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉

دیدین

بعضیا یجوری خوشگلن انگار اونارو خدا نقاشی کرده ما رو اصغر شیش ساله از... پاندای مهربونم😄😄 اگه نظرمو دوس ندارین دعوام نکنین زود ناراحت میشم بعد دلم نمیاد ناراحتتون کنم اعصابم خورد میشه😀😀😀 مث پاندا تپلی نیستم😂پاندا خیلی دوس دارم  فکر کنم خیلی نرمه😢😢😢
1651