2726
عنوان

حساب بلند مدت

67 بازدید | 11 پست

از اونجایی که شوهرم به هر بهونه ای شده به زور حقوقمو از چنگم درمیاره میخوام یه حساب بلند مدت باز کنم پول حقوقمو بریزم توش تا دیگه دستش به پول من نرسه 

میخواستم بدونم حساب بلند مدت زمانش چه مدته و اینکه در مواقع اضطراری قبل اون زمان خودم میتونم به پولم دسترسی پیدا کنم کسی میدونه؟

سوال منم هس اگه ادم یهو لازمش بشه میدن 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره برای چند وقت بزاری من مامانم یدونه پنچ ساله گذاشته اگه برداری قبل از زمانش مبلغ مسخصی از پولت کم میشع

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728
بستگی داره برای چند وقت بزاری من مامانم یدونه پنچ ساله گذاشته اگه برداری قبل از زمانش مبلغ مسخصی از ...

مثلا چند درصد کم میشه دقیق نمیدونی؟ من حتما باید اینکارو بکنم

مثلا چند درصد کم میشه دقیق نمیدونی؟ من حتما باید اینکارو بکنم

ن خودسون میگن بستگی ب بانکش داره ولی خیلی نیس

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
ن خودسون میگن بستگی ب بانکش داره ولی خیلی نیس

نزدیک سه ساله ازدواج کردم پنجاه هزار نتونستم پس انداز کنم از دست این شوهرم به هر بهونه بزور پولمو میگیره ماه پیش بهش ندادم کارتمو دزدید از تو کیفم در این حد روش زیاد شده واسه همین میگم یه حساب بلند مدت باز کنم

نزدیک سه ساله ازدواج کردم پنجاه هزار نتونستم پس انداز کنم از دست این شوهرم به هر بهونه بزور پولمو می ...

بزار بگو ندارم  و برندار اصلا برا چی برداری

شماره بانگ هر شعبه ای تو نت هس بردار بزنگ بپرس شراطشو