2733
2734
عنوان

بارداربیاین چ قرصایی میخورین

124 بازدید | 13 پست

اونایی ک تو3ماهه دوم یاسومین چ قرصایی میخورین؟دکتربهتون داده

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من تازه رفتم تو3ماهه دوم فردامیخام برم ببینم دکترم چ قرصی مینویسه برام

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
2738
هفته ی ۳۸ بارداری ام هیچ قرصی هم نمیخورم ، دکترم اعتقادی به قرص نداره رژیم غذایی داده توش پره گوشتو ...

چ دکترجالبی اولین باره میشنوم.متخصص زنانه؟

چ دکترجالبی اولین باره میشنوم.متخصص زنانه؟

متخصصه، خواهرم هم پیش اون بوده، بچش الان ۷ سالشه وقتی به دنیا اومد ۳۵۰۰ بود الانم فوق العاده باهوشه، هیچ قرصی هم نخورد حتی آهن و اسید فولیک جاش باید میوه های ویتامین سی دار بخوریم روی غذاهای اهن دار کلسیم نخوریم کلا رژیمی کار میکنه، میگه مولتی ویتامین فقط اشتها رو زیاد نیکنه و مادرو چاق میکنه کبد رو هم خراب میکنه 

هفته ی ۳۸ بارداری ام هیچ قرصی هم نمیخورم ، دکترم اعتقادی به قرص نداره رژیم غذایی داده توش پره گوشتو ...

عزیزم میشه رژیمتو بگی مثلا چه غذاهایی میخوری من نازه باردار شدم 

عزیزم میشه رژیمتو بگی مثلا چه غذاهایی میخوری من نازه باردار شدم

دو تا صبحونه برای صبحم نوشته پنیر و گردو با سه تا کف دست نون سنگگ+ چایی کم شیرین + یه لیوان شیر+ یک عدد خرما و ،سه روز در هفته هم میتونم صبح ها تخم مرغ آب پز بخورم با نون سنگک با چایی شیرین ، میان وعده هام حتما میوه بود چون فصلی بود که پرتقال بور دکترم رو این تاکید داشت، کیوی و سیب هم تو روز میخوردم، تو رژیمم بیسکوییتو شکلاتو اینا نبود جاش خرما و شیره و ارده بود ، حتما روزی ۱۰ تا بادوم و ۵ تا پسته میخوردم جای این ها اگه نبود تخمه ی افتاب گردان یه مشت یا تخم کدو برام توشته بود بخورم، ناهار مرغ بود و کباب و ماهی، خورشت پر گوشت هم میخوردم، برنجش کم بود ولی بیشتر ظرفم پروتیین بود، ماست با اینا نمیخوردم، میان وعده دو روز تو هفته بستنی میخوردم، چایی اصلا تو طول روز غیر صبح ها، جاش باید ۸ لیوان آبو میخوردم، ولی نه با غذا، شبم غذا نونی بود برنج اصلا، آخر شب هم باید یه لیوان شیر با یه عدد خرما میخوردم