2726
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 4498 بازدید | 159 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم هستن ولی علتش رو اصلا نمیدونم

فوت شده؟ 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2728
بمیرم برات ولی بچه ت چی؟به اون فکر نکردی؟ آخر سر چی شد؟💍

به جزاینکه حامله بودم یه پسر۷ماه داشتم ازمن گرفته بودن بعدبچه دومم به دنیاامدبازاونم ازمن گرفتن تامرزطلاق رفتم اون زنه هم مهریه اشوگرفت شوهرموپرت کردبیرون بازمجبورشدم به خاطربچه هام برگردم باهاش زندگی کنم ولی هرکاری میکنم راهی ندارم ازش جداشم بابچه هام زندگی کنم چون پشتوانه مالی ندارم

من اون موقع دوازده سالم بود دوتا داداش کوچیک تر از خودم دارم.به جز یکی از داییام که الان پسرش شوهرمه ...

الهی بگردم

چقد سختی کشیدین

ناراحت شدم واقعا براتون

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
جالبه که چرا تاپیکای اینجوری رو حذف نمیکنن که همش خشونت و نا امیدیه حالا اگه یه دختر یا پسر از عشق و ...

عزیزم من بابت این خودکشی فامیلمون خیلی ناراحت شدم و اعصابم بهم ریخت 

و مجبور شدم همچین تایپیکی بزنم

به جزاینکه حامله بودم یه پسر۷ماه داشتم ازمن گرفته بودن بعدبچه دومم به دنیاامدبازاونم ازمن گرفتن تامر ...

اون زنشم عقدی بود

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

یه دختر تو محلمون خودسوزی کرد چون بهش تجاوز شد.

رفته بوده یه مغازه ای خرید کنه، پسره بهش میگه بیا ته فروشگاه جنسای بهتر هست ببین. مثل اینکه با یه پسره دیگه ازارش میدن و تمام. خیلی بد بود.

به خاطربچه هام مجبورم ادامه بدم ولی چکارکنم هیچی ازمن نمونده مثل یه مرده متحرک که فقط حس مادرانه درم ...

به خودت روحیه بده به بچه هات فقط فکر کن

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2706