1711
1707
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 3527 بازدید | 159 پست
من اون موقع دوازده سالم بود دوتا داداش کوچیک تر از خودم دارم.به جز یکی از داییام که الان پسرش شوهرمه ...

خوب کاری کردین قطع ارتباط کردین  

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫 خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

همسایمون یه پیر زن بود کم کم داشت از کار میفتاد هیشکی نمیومد بهش سر بزنه دخترش دور بود پسراش فراموشش کردن خودش تو حیاط آتیش زد همسایه ها کمک کرده بودن ولی دیگه سوخته بود من اون موقع مدرسه بود 

یه دوستمم همسایه خواهرم بود یه بار رفتم دیدم نیست خواهرم گفت زیبا خودکشی کرده سوم راهنمایی بودیم بخاطر یه پسر نخواست بگه بهش تجاوز کرده بود گفته بود میگیرمت چون با رضایت خودش س ک س شده بود پسره که با یکی دیگه نامزد کرد این خودکشی کرده بود

به خاطرشرایط بدی که داشتم توموقعیتی که بارداربودم همسرم خیانت میکردشب هاخونه نمیامداصلاخبری ازم نمیگ ...

بمیرم برات

ولی بچه ت چی؟به اون فکر نکردی؟

آخر سر چی شد؟💍

فاتحه عدالتی رو خوندم که بی گناهی رو به جای گناه کاری اعدام کرد...😢😢😢
1713
افرین‌به‌این‌روحیه.😍😍😍

مرسی 😂

واسه خودم عجیب نیست همیشه میگم مشکلات جزیی از زندگی هست ولی خب ادم نمیدونه به کسی که همچین تصمیمی داره چی بگه

خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد😒😒😒  کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره😒😒😒 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام              پیتیکووووحححححههههه😍🐎🐎🐎 
1665
خانم هستن ولی علتش رو اصلا نمیدونم

فوت شده؟ 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم این نی نی که تو دلم گذاشتی سومین نی نیه خودت اینم سالم  بهم برسون، ایشالله اونایی هم که منتظرن دامنشون سبز بشه صلوات بفرستین 😍😍😍
بمیرم برات ولی بچه ت چی؟به اون فکر نکردی؟ آخر سر چی شد؟💍

به جزاینکه حامله بودم یه پسر۷ماه داشتم ازمن گرفته بودن بعدبچه دومم به دنیاامدبازاونم ازمن گرفتن تامرزطلاق رفتم اون زنه هم مهریه اشوگرفت شوهرموپرت کردبیرون بازمجبورشدم به خاطربچه هام برگردم باهاش زندگی کنم ولی هرکاری میکنم راهی ندارم ازش جداشم بابچه هام زندگی کنم چون پشتوانه مالی ندارم

8
من اون موقع دوازده سالم بود دوتا داداش کوچیک تر از خودم دارم.به جز یکی از داییام که الان پسرش شوهرمه ...

الهی بگردم

چقد سختی کشیدین

ناراحت شدم واقعا براتون

⛔دیروز گفت 52 نقطه ایران را میزنیم ، امروز در 50 ایالت کشورش فاجعه ملی اعلام میکند! هی قاتل قمارباز هرگز ایران و ایرانی را تهدید نکن.خدای ایران،خدای قاسم سلیمانی،خدای آن دست به ناحق جدا شده ویرانت خواهد کرد.
جالبه که چرا تاپیکای اینجوری رو حذف نمیکنن که همش خشونت و نا امیدیه حالا اگه یه دختر یا پسر از عشق و ...

عزیزم من بابت این خودکشی فامیلمون خیلی ناراحت شدم و اعصابم بهم ریخت 

و مجبور شدم همچین تایپیکی بزنم

ترسیدم‌یه‌لحظه‌اخه‌منم‌امروزباشوهرمکدعوام شد یه‌لحطه‌حل‌خودشونفهمیدگلوموگرفته‌بودفشارمیداد میخاست ...

عزیزم😔😢

هر روز گوشه ای می نشیندو پک می زنددردهایش را...روزگار خاکستری خاطرات صورتی اش را دزدیده است...

یه دختر تو محلمون خودسوزی کرد چون بهش تجاوز شد.

رفته بوده یه مغازه ای خرید کنه، پسره بهش میگه بیا ته فروشگاه جنسای بهتر هست ببین. مثل اینکه با یه پسره دیگه ازارش میدن و تمام. خیلی بد بود.

1651