2733
2734
عنوان

مرمری ام😍بیاید ببینم روز جمعه ای در چه حالید😍😍😍حال خودم++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 6063 بازدید | 190 پست
سلام عزیزم این گل منو ببین یه ماه میشه خریدم خاک و گلدونشم همون اول عوض کردم ولی داره خشک میشه

سوختگی نوک برگ داره

چندوقته خریدی

چقدر اب دادی

جلو افتاب مستقیم بود یا ن

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خیلی خراب شده اصلا مشخص نیس چ گلی بوده ب نظر میاد شیفلرا باشه اون قسمت های سبزو قطع کن دوباره بکار

تمام اون زردا دوباره سرشون جوونه زده داره برگ درمیاره ها

Instagram📷me_in_netherlands 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمام اون زردا دوباره سرشون جوونه زده داره برگ درمیاره ها

پس ولش کن دست بهش نزن تا دوباره سبز بشه.

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
یه ماهه خریدم جلو افتاب مستقیم بود دیدم اینطوری شد جابجاش کردم  تا خاکش خشک نشه اب نمیدم

افتاب سوخته شده اینا سایه روشن میخان یعنی ی جای پرنور و روشن افتاب مستقیم خرابش میکنه

این گلدونامم ببین خاکشون شوره میزنه ولی گلش طوریش نیست چیکارش کنم به نظرت

اگه گلش مشکل نداره بهتره دستکاری نکنی

2738

برا همه تاپیکام گزارش بزنید لطفاااااا 

هر کی زد لایک کن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

چه حوصله ای داری😑

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
منم دراز کشیدم همه کارامو کردم شوهرم بیاد احتمالا بریم خونه ای مامانم منو بزاره برگرده

خوشبحالت

دوماه و نیمه مامانمو ندیدم😢

چه حوصله ای داری😑

مثل پسرم دوسشون دارم😍

خوشبحالت دوماه و نیمه مامانمو ندیدم😢

من سه ماهه به غیر از خونواده همسر هیچکسو ندیدم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
2706