2726
عنوان

دوستان ارایشگری نیاز به استعداد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2046 بازدید | 53 پست
بعضیا تو ذاتشون همینن . دختر عمه های منم مثل شمان . کلی شنیون مو بلدن از سنین پایین . میکاپ رنگ . فق ...

حتی اگه زیادم بلد نیس و هوش کار هنری نداری با تمرین زیاد بدست میاد فقط کارت سخت تر میشه قبل اینکه هزینه کنی و کلاس بری فیلم اینستا و یوتوب ببین رو خودت کار کن ببین چجوریه یکم اماده کن خودتو بعد برو

بله خیلی مهمه، من خودم استعدادم عالی بود چند ماهه یاد گرفتم تو یکی از بهترین سالنا مشغول بکار شدم، و ...

باورت میشه یه بند انداختن خالی یاد نمیگیرم . ولی در عوض نقاشیم خوبه خیلی در حد  حرفه ای . رو یادگیری میکاپ تاثیر داره؟ 

از ماست که بر ماست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باورت میشه یه بند انداختن خالی یاد نمیگیرم . ولی در عوض نقاشیم خوبه خیلی در حد  حرفه ای . رو یا ...

بله من خودم نقاش بودم میکاپم دو سه ماهه عالی شد، هیچ کس فکرشو نمیکنه من تازه کارم، مشتریا عاشقم هستن

2728
بستگی به مربیت داره ک چجوری یاد بده  من عاشق ارایشگریم یه عالمه پول خرج کردم الان احساس میکنم ...

خیلی پول دادی بابتش؟ منم خیاطی مربیم اصلا وقت نمیزاشت . حدود ۵ میلیون ضرر کردم 

الان دیگه نمیخای بری دنبالش؟ 

از ماست که بر ماست 
گیج نمیزدی تنبلی میکردی منم اخلاقم اینه تایه چیزیو بالای ده بار تمرین نکنم یادنمیگیرم اگه بخوام حرفه ...

اخه یاد نمیگرفتم فهمیدم ک کلا من این کاره نیستم . خودت چیو اموزش دیدی؟ 

از ماست که بر ماست 
آرایشگری یه نوع نقاشیه و مخلفات  پس حله استعداد داری  ولی علاقرو خودت باید کشف کنی

ممنون گلم . اخه ادم وقتی هزینه میکنه راه برگشتی نداره . اول یه جای ارزون باید ثبت نام کنم . مثل اموزشگاها

از ماست که بر ماست 
بله من خودم نقاش بودم میکاپم دو سه ماهه عالی شد، هیچ کس فکرشو نمیکنه من تازه کارم، مشتریا عاشقم هستن

تهران هستی؟ جای خاصی اموزش دیدی؟ منم خیلی به میکاپ علاقه دارم . ولی مثلا شینیون دوست ندارم 

ولی میکام خیییییلی دوس دارم 

از ماست که بر ماست 
میخای ارایشگاه بزنی؟ 

بله ولی الان هیچ کاری فعلا نکردم

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
بله ولی الان هیچ کاری فعلا نکردم

خوش بحالت حتما جاشو داری . ادم مغازه از خودش باشه خیالش راحت تره 

ولی توروخدا با تحقیق برو جلو جای خوب گیر بیار وگرنه مربیت بد باشه دلزده و خسته میشی

از ماست که بر ماست 
خوش بحالت حتما جاشو داری . ادم مغازه از خودش باشه خیالش راحت تره  ولی توروخدا با تحقیق برو جلو ...

نه عزیزم من سالن یا مغازه از خودم ندارم رهن میکنم ولی الان هیچ کاری نکردم میخوام اول دورهی مقدماتی برم بعد دورهی سنیون ومیکاپ وپاکسازی برم بعد مجوز بگیرم بعد انشالله سالن بزنم 

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
نه عزیزم من سالن یا مغازه از خودم ندارم رهن میکنم ولی الان هیچ کاری نکردم میخوام اول دورهی مقدماتی ب ...

انشالله هر جا هستی هرکاری میکنی بهترین باشی و موفق بشی☺

از ماست که بر ماست 

سلام 

اول به خودت قول بده دیگه جا نزنی اونوقت اگه رفتی و استعداد نداشتی مربی کمکت میکنه دستت راه بیوفته خب کلاس میری برا همین 

دنیـا همه شعر است به چشمم، اما، شعری که تکان داد مرا، چشمِ تو بود❤️
سلام  اول به خودت قول بده دیگه جا نزنی اونوقت اگه رفتی و استعداد نداشتی مربی کمکت میکنه دستت ر ...

میدونی چیه راستش علاقه هم نداشتم وگرنه من خیلی صبورم و با پشتکار . نمونه ش توی کنکور ارشد به اون سختی رتبم شد ۱۰ . فقط بخاطر پشتکارم 

ولی بازم میترسم برمو دوباره مضحکه اینو اون شم.شما هم ارایشگری؟ 

از ماست که بر ماست 
2706