2733
2734
عنوان

مامانای مهربون

67 بازدید | 12 پست

نوزادم 22روزشه.4روزه مدفوع نکرده خیلی خیلی نگرانشم.دکتر بردمش گفت باید صبر کنی هیچ کار خاصی برای بچم انجام نداد.تو رو خدا بگید چیکار کنم اگه تجربه دارید

اگ شیر مادر میخوره تا یک هفته کاملا طبیعیه استرس نداشته باش

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی بعد یک هفته درست میشه؟

تا یک هفته پی پی نکنه طبیعیه عزیزم صبر کن اگه بعد یک هفته کار نکرد بعد نگران شو تازه اونم با یک گوش پاک کن چرب مقعدش تحریک کنی  حله

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738
ممنونم گلم  خدا کنه خوب بشه خیلی نگرانشم

خوب میشه .نگران نباش طبیعیه اتاق زایمان سرده .خونه رو هم زیاد گرم نکن بزار معتدل باشه همون ک عوضش میکنی پهلوهاش یخ زده چرب کن با روغن ی پارچه ببند شکمش کار میکنه.فقط سرماش ندی