2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرجع تقلید در صورتی باید مراجعه کرد بهش ک تو قرآن و احادیث جواب سوالت نیومده باشه

وقتی خدا میگه هیچ مانعی نباید رو اعضای وضو باشه دیگه چرا دنبال توجیه میگردید؟؟

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …

نه عزیزم هیچ‌کدوم‌از مراجع چنین چیزی رو اجازه نمیدن چرا با لاک میخوای وضو بگیری

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738

[QUOTE=] شوخی میکنی ؟ [/QUOTE]

با اسی نیستم ها... کلی میگم

ما هم خدارو میخوایم هم خرمارو

میخوایم اسلام رو دور بزنیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

نه واقعا نیست هرچند که چند بار دیدم تو نی نی سایت یه سری فتوا دادن و به هم وضو جیره پیشنهاد میکردن ولی اونها برای وضعیت دیگه ای هست هیچ یک از مراجع اجازه ندادن 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

حالا لاک اینقدر مهمه ک دنیا و اخرتت رو خراب کنی؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

@بانوی_بی_نشان   لطفا تشریف بیارید دوستمون سوال دارن 🌹🙏

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

راستی به این حرفا هم توجه نکن که میگن مهم نیته. لاک و کاشت ناخن باعث باطل بودن وضو و غسل. یعنی هیچ کدوم از غسل ها شون قبول نیست.حیض و جنابت و.... اینا حتی اجازه ندارن وارد مسجد یا امام زاده ها بشن.چون بدنشون پاک نیست

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
بزار من جای بقیه بگم  اینا مهم نیس عزیزم مهم نیته من ک با ناخون کاشت میخونم بقیه جای خدا نشستن ...

یه مقدار تامل کن بزرگوار

با نیت مسافرت به مشهد،شما به مشهد میرسی یا باید از راهش بری.

موفق باشید.

2706