2737
2734

من نهار پختم خونه بابامم بعد ب مادر شوهرم زنگ زدم ب شوهرم بگو بیاد بهش نگفته بود شبش اومد گفتم چرا ظهر نیومدی گفت من خبر ندارم منم گفتم ب مادرت گفتم نگفته بهت حالا باغچه داریم سبزی بردم برا مادر شوهرم بازم ب شوهرم نگفته بود 😀اصلا درکش نمیکنم بعد قبل کرونا گفتم برامون عروسی بگیر حالا همه شرایط جوره گفت نه نمیشه صب کنین بعد زنگ زدم پدر شوهرم عروسی بگیرین گفت بعد ماه رمضان چشم دستتون درد نکنه خونوادت این همه صبر کردن چرا مادر شوهرا اینطوریین    مسله بعد من رفت امد اصلا نمیکنم خونوادم بهم گیر میده که زشته برو حداقل سر بزن حالا خونواده شوهرم همه اندامی لاغر خوش هیکل من تپل شوهرم نمیزاره برم میگه تو چش میشی اگرم اومدی لباس گشاد بپوش حالا اون سری عمه اش مچمو گرفت نی افته شوهرم دعوا چرا گذاشتی اینا لاغرن چشت میزنن 😂😂😂خلاصه که بخاطر همین من نمیرم خونشون یعنی نمیزاره شوهرم خونواده من شاکی چرا نمیری عیبه بده حتی بابامم میگه 

اینا برام جالب بود حوصله سر رفته بود گفتم شما هم چیزای جالبتونو بگید خوشگلا 😘😊

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

اولین کسی هستی به ایرادای خونواده شوهرت تو نی نی سایت میخندی😳🤣🤣🤣

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چاقی چیزه خوبیه تو شهرتون؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2728
2738
چاقی چیزه خوبیه تو شهرتون؟

نه بابا من خودم خوشم نمیاد ولی یه کوچولو خوش قیافه ام هم اینکه اونا خیلی لاغرن همش منو ببینن حرص میخورن مادر شوهرم میگه دخترای من مریضا لاغرن چاق نمیشن منم نمیرم 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

چقدر بامزه ای

مثل من همه چی رو به خندع تعریف می کنی

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
نه بابا من خودم خوشم نمیاد ولی یه کوچولو خوش قیافه ام هم اینکه اونا خیلی لاغرن همش منو ببینن حرص میخ ...

اعتماد ب نفست تو حلقم... 

من دارم خودمو لاغر میکنم چون خانواده شوهرم همه اندامی ان جلوشون خجالت میکشم

مثلا من همسرم نمیزاره سرکوچه هم برم . میگه دوس ندارم کسی ببینتت. توچشمی

سلام بانو 

خوبید؟؟؟؟

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
2706