2726

من گاهی وقتا بیرون ازخونه یاتوخونه بعضی اتفاقات وصحنهاراکه اتفاق میفته انگارقبلابرام اتفاق افتاده٬شماهم اینطورشدین؟

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😮😮😮😮😮

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2728

بله دلیلشم پرسیدم بهم یچیزایی گفتن راجبش که چرا اینجوری میشه

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

چجوریه 

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

بله.همین دو روز پیش بود.چون واقعا قبلا عینا اتفاق افتاده بود و یادمه دفعه ی قبلش کی بوده😁ولی دقیقا عین هم بود😟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
بله.همین دو روز پیش بود.چون واقعا قبلا عینا اتفاق افتاده بود و یادمه دفعه ی قبلش کی بوده😁ولی دقیقا ...

وای عشقمم اینجاس😍😍😍

2706