2726

من یه چشمم انحراف داره یه خانوم برگشت به خواهرم گفت اگه چشمش انحراف نداشت من میگرفتمش برای پسرم ولی اگه دو روز دیگه بچه بگه من عقلم نمیرسید شما چرا اینکارو کردید ما چی جواب بدیم(یعنی من عقلم نمیرسید شما چرا دختری رو برام گرفتین که چشماش انحراف داره) 

خواهرم چیزی به من نگفت تا اینکه یه شب به من گفت برو چشمات رو درست کن اینقدر دیگران درباره ات حرف نزنن من گیر دادم گفتم چیشده! تعریف کرد برام من بهش گفتم تو جواب اون خانوم رو ندادی گفت نه راست گفته دیگه.(دوست داشتم جوابش رو بده بگه از کجا معلوم خواهرم قبول کنه) 

بچه ها واقعا دلم شکست از این دلم میسوزه که پسرش اصلا در حد من نبود قدش از من کوتاه تر مالی از ما پایین تر دیپلم داره من اون موقع لیسانس بودم الان فوق لیسانسم الان یه عروس گرفته به شدت اضافه وزن داره پوستش مثل شب سیاهه من مثل برف سفیدم ظریفم قدم 170 ولی چشمم مشکل داره بعد از اینکه عروس گرفت شنیدم که گفت من دوست داشتم نورا رو بگیرم(یعنی منو) که اطرافیا بهش گفتن تو دیگه عروس گرفتی زشته نگو دهنش رو بستن.

چقدر بده عیب گذاشت رو من اصلا نمیتونم اون خانوم رو ببخشمش.

عزیزم ببخشید ولی الانم توام رو اون دختر عیب گذاشتی 

پوستش مثل شب سیاهه😐

از ماست که برماست

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدمای که چرت میگن همه جا هستن ولش کن 

البته خواهرم باید میگفت ما اصلا شمارو در حد خودمون نمیدونیم که باهاتون وصلت کنیم 

چرا عمل نمیکنی؟ ؟؟ مشکل حل نشدنی نیست که

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
2728

عزیزم غصه نخور همه چی به ظاهر نیست حتما لیاقتت رو نداشته اما حق داری بعضی از آدما عقلشون به چشمشونه شک ندارم زیبایی های زیادی داری یکیشو بگم؟؟؟؟؟

عزیز کوچولوی دوست داشتنیه من سلام.....
عزیزم ببخشید ولی الانم توام رو اون دختر عیب گذاشتی  پوستش مثل شب سیاهه😐 از ماست که برماست

من نرفتم به خواهرش نگفتم😊

کسی اون دختر رو نمیشناسه واسه زیبایی تشبیه به شب نسبت دادم وگرنه میتونستم بگم سیاهه. 

منم يه بار يكي از همسايه ها به شوهرم يه حرفي پروند هنوز كه هنوزه ناراحتم چرا جوابش ندادم هر وقت طرف رو ميبينم دلم ميخواد بزنمش درد هم اينجاس كه همسايه س و هر وقت ميبينمش اون خاطره نحس مياد جلو چشمم با اينكه يك سال نيمه گذشته از ماجرا

تكرار نميشوي💞

الان اونقدر عمل زیبایی زیاد و عادی شده که بهتره زودتر برید و انحراف چشم هاتون رو برطرف کنید

اون خانوم هم غلط زیادی کرده 

یروزی میره به گوشش میرسه که پسرش در حد شما نبوده

فقط زود تر اقدام به عمل کن

من نرفتم به خواهرش نگفتم😊 کسی اون دختر رو نمیشناسه واسه زیبایی تشبیه به شب نسبت دادم وگرنه میتونست ...

اما اینجا پیش اینهمه کاربر گفتی 

درمورد اضافه وزن و پوست ....

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
2706