2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایطشو ندارم خب

نکن، اون بچه نعمت و هدیه خداست، عذاب وجدان میگیری، هر کی سقط کرده بعدش تاوانش رو داده، اتفاقات بدی براش افتاده، دیدم که میگم. دوستانه دارم بهت میگم عزیزم. 

هرچه خدا بخواهد همان می شود.
2731
ینی خب بفرما بیرون مرسی

فرهنگ تدی تو خلاصه میشه ! اصلا ارزشش رونداری! آدم بافرهنگ !سایت برای شما نیست ! ودرضمن استرس نکش مثل یه خواهر دارم بهت میگم !بای بای عزیزم!

2738
خب من چیکار کنم عاخه شوهرم نمیخاد مخالفه هرچیم میگم قبول نمیکنه    

سلام عزیزم من نمیخواستم دخالت کنم ولی چون میگی به خاطر مخالفته همسرته خب بگو بزرگه نمیشه سقط کرد و از خدا بخواه محبت بچه رو به دلش بندازه بعد از زایمانت هم همین که ببینتش عاشقش میشه ولی خب من خودم یه مادرم منکر سختی هاس نیستم منکر برکت و خوشی هاشم نیستم 🌹

دنیـا همه شعر است به چشمم، اما، شعری که تکان داد مرا، چشمِ تو بود❤️
سلام عزیزم من نمیخواستم دخالت کنم ولی چون میگی به خاطر مخالفته همسرته خب بگو بزرگه نمیشه سقط کرد و ا ...

خودم ک خیلی دوسش دارمو دلم نمیاد سقطش کنم

ولی وقتی داره باحرفاش ناراحتم میکنه زندگیمو مختل کرده نمیتونم نگهش دارم  

خدایا شکرت..
با کاند... نمیدونم چطور شد

فکر نکنم چیزای گیاهی جواب بده. مشکل خاصی داری که بچه نمیخوای؟ بالاخره یه موجود جونداره.درسته که سن بارداریت خیلی کمه اما خوب اگه بری دکتر و سقط کنی هم عذاب وجدان میگیری. مگه اینکه مطمین باشی شرایطش رو نداری و ابن دنیا جای خوبی برای اومدنش نیست. اما بازم گه گداری عذاب وجدان رو میگیری😥

عزیزجان کاش حدقل تو خصوصی میفرستادی اگ‌میشه پاکش کن چن روز شما خون ریزی داشتی

خواستم بپاکم میگه نمیشه من 12 ظهر شرو به مصرف قرص کردم ساعت 7 عصر سقط شد .تا یه هفته خونریزی داشتم بعدشم سر 28 روز بعدش پریود شدم باز

2706