2737
2734

فقط این کلمات رو میگه .دو کلمه ای یا سه کلمه ای هم نمیگه 

ماما
بابا
ابامنظورش اب هست
بده
من
طوطومنظورش پرنده
الو رو میگه اوو
پر رو میگه ار
دد
به
به به
نه
ننه منظورش نی نی هه
کیِ
چی
دادامنظورش داداش
عیبه
داغه
درده منظورش سرده
تیرمنظورش شیر هه
جیش
پو منظورش مدفوعه
دس
 لالا
جی جی منظورش جیزهه 

پو منظورش پتوهه
تاب تاب
بای بای
پا
بو منظورش بوسه
وی منظورش وای 
ده
 پنج
کخ چیز بدرو میگه کخ 
اخ
 بل منظوربله هست 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر بچه ای یه جوریه مقایسه نکنین. خیلی از بچه ها دیر شروع به حرف زدن میکنن نگران نباش

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728

بچه هاتو مقایسه نکن عزیزم

خیلی هم عالی تعداد کلماتی که میگه زیاده

درست و  غلطش مهم نیست

اینجور بچه ها بعد یه مدت یه دفعه کلی کلمات رو باهم بزبون میارن

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

حساس نباش 

بچه خواهر من خیلی زود به حرف افتاد 

ولی نوه خالم که هوسن بچه خواهرمه هنوز که هنوزه نمی تونه حرف بزنه سه سال و نیمشونم هست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!
پسر منکه چندتا شعر هم بلده و حافظ کل قرآن هم هست  @سفالینه ‍ بیا

کل قرآن؟؟؟؟جل الخالق

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!
2738

من دخترم ۱۶ ماهشه دو کلمه و سه کلمه ای میگه.. مثلا مامان بییم حموم. بییم ینی بریم. عمو بیا مایین. ینی عمو بیا پایین. ۴ کلمه ای یه دونه جدید یاد گرفته میگه دوست دایم کیلی زیا. ینی دوست دارم خیلی زیاد. دخترم پرستار خوبی داشت باهاش کار میکرد انقدر باهاش حرف میزدو یادش میداد. ۵ تا رنگ و سه تا میوه هم بلده. مثلا نیگه پتقال بده. کیار بده ینی خیاز. موز. گوجه هم بلده فک میکنه میوس . میوه میارم میگه گوجه کو

روانشناسی کودک
دیوان حافظ و کلیات سعدی رو چطور حفظ نیست؟؟؟ اندکی شعور بد نیست؟؟؟؟

لطفا ادب را رعایت کن

شوخیه که با دوستم دارم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
پسر منکه چندتا شعر هم بلده و حافظ کل قرآن هم هست  @سفالینه ‍‍‍ بیا

خب خداروشکرخدا حفظش کنه .حالا دله استارتر رو خالی تکن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

پسرخواهرمنم دیرحرف زد نسبت به بقیه خواهرزاده هام سه سالگی،الان پنج ساله وواای الان اینقدر حرف میزنه که فقط باید آرزو کنی یه دقیقه سکوت کنه،نگران نباش تعداد کلماتش خوبه😍

2706