2726
عنوان

خداییش همه شروع کردید مهمونی رفتن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 43 پست

اره خیلیا میرن ببین فکر میکنن همش'میگن ۳ تفر بیشتر نبودیم ۴ نفر بیشتر نبودیم فکر کن هر خانواده ۴ نفر دور هم جمع بشن چه آماری درمیاد ازش . میرن .ما که هر چی عکس میبینیم تهران پره آدمه بیرون قشنگم جمعیت سرگردونن . پس عمه منن اینا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه

ما از وقتی کرونا اومد هییییچ جا نرفتیم

سه ماهه خونوادمو ندیدم

جز با تماس تصویری

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢

متاسفانه همین مهمونی رفتنا و بیخیالیا شروع شده که امروز دوباره تعداد مبتلاها رفته بالا

❤ وقتی که عاشق شی قلبت گرفتاره ..... اما گرفتاریش جذابیت داره ❤                                   وزن فعلی : ۶۳/۷۰۰ 😕 وزن هدف ۵۷😃😍  من میتونمممم💪

مام خونه ایم خیلی وقته خسته شدم دیگه کاش همه  میموندن خونه بیرون نمیومدن  گناه ما چیه رعایت میکنیم ولی هنوز این لعنتی هست 

خدایا هم میدونی .. هم میتونی  میشه یه صلوات برام بفرستید ؟ 💜

ولی دیدم یه سریا میگن ما رفتیم تو واتساپ صحبتش بود

طرف دیشب با خواهرشوهراش و برادرشوهراش جمع شدن خونه ی پدرشوهرش

گفتم دو هفته دیگه صداش در میاد

تازه اینا یه ماه پیش چندتا کرونایی تو جمع داشتن ک بهبود یافتن

حالا اگه ناقل باشن دو هفته دیگه علائم میزنه بالا

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢

من ک از ۱۸بهمن هیجا نرفتم...

یعنی روانم بهم ریخته

عوضش شوهرم سرکار میره خونه باباش میره بازار میره

مادر شوهرم اینا هم مهمونی میرن بیرون میرن 

ولی من همچنان خونه ام 

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
متاسفانه همین مهمونی رفتنا و بیخیالیا شروع شده که امروز دوباره تعداد مبتلاها رفته بالا

ملت توهم زدن ک چون تعطیلات عید تموم شده کرونا هم تموم شده

یه جو عقل هم خوب چیزیه ک اینا ندارن

اینایی که میرن مهمونی فکر میکنن فامیل عزراییلن و عزراییل به خاطر فامیل بودن باهاشون کاری نداره واسه همون...

بزار برن هروقت گرفتن و.... اون موقع میفهمن که نباید میرفتن...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2706