2703
2553
عنوان

كسي تونسته عشقشو برگردونه به رابطه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 96 پست
خب ماهم دعوا كرديم كه باعث اين جدايي شد من ميخوام دلشو بدست بيارم چيكار كنمم دوسال و نيم گذشته ولي ...

خواهر من بیخیالش شو اون دیکه برنمیگرده .شما هم مثل آبجی من؛ دلم میسوزه وقتی میبینم دخترخانما بعد کات چقدر ناراحت و دلتنگ میشن ..اینو از من بشنو ..بیخیالش شو و رلی جدید اختیار نما

پسر هستم                                                              مغرور باش؛                                                                      تو به هیچکس                                                            جز خودت نیاز نداری                                 اسمم آر پی مک مورفی هست؛ نه مسمارفی😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فاميل نيستيم منم رفتم رسمتش درواقع دوتامون مايل بوديم خيلي زياد چشماي هردومون برق ميزد دومين بار ...

خب این برا منم هست اما من سه بار البته با فاصله ازش سوال درسی پرسیدم اما اون ی بارم نپرسیده فقط بلد بود کار غیر مستقیم کنه تو گروه 

چون دخترای دیگه علنا کارای تابلو میکنن محل میدن بهش

حالام نمیدونم استوری میذاره ریپلای برنم چون خودمم بعدش میذارم اون فقط نگاهدمیکنه منم نگاه میکنم

خوشبختی جوونا صلوات ☺
خواهر من بیخیالش شو اون دیکه برنمیگرده .شما هم مثل آبجی من؛ دلم میسوزه وقتی میبینم دخترخانما بعد کات ...

هيچ كس جاشو نميگيره من دارم زندگيمو ميكنم و مثل قبل داغون نيستم اما جاي خاليشو هميشه حس ميكنم

2720
دقیقا درست میگی پسرا غالبا جنسشون از سنگه سنگ  به هیچ چیزی ام جز خودشون فکر نمی کنن

اختیار داری آبجی ..اینطوریام نیست ..ما هم احساس داریم به مولا فقط وقتی یه چیزی تموم شده س؛ برا ما به معنای واقعی کلمه تموم شده س .ازش میکنیم. ولی شماها  ببخشیدا عین کنه میچسبین به خاطرات و روح و روان خودتون داغون میکنید

پسر هستم                                                              مغرور باش؛                                                                      تو به هیچکس                                                            جز خودت نیاز نداری                                 اسمم آر پی مک مورفی هست؛ نه مسمارفی😳
خب این برا منم هست اما من سه بار البته با فاصله ازش سوال درسی پرسیدم اما اون ی بارم نپرسیده فقط بلد ...

خب يه قرار بزارين همديگه رو ببينين

يهويي كه نميشه از پشت گوشي

2714
هيچ كس جاشو نميگيره من دارم زندگيمو ميكنم و مثل قبل داغون نيستم اما جاي خاليشو هميشه حس ميكنم

هرجور راحتی

ميشه بگي چجوري رابطه رو درست كردي؟ :)

خودش دلش تنگ شده بود رابطه درست شد

هر صبح پیام میداد زنگ میزد

من کاری نکردم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

عزیزم هرگز اسیر احساساتت نشو چون اینجوری شکست میخوری تلاش بیهوده نکن هیچ پسری مدیون دلش نمیشه اگه میخواستت خودش میومد بقول این جمله:کسی ک قصد رفتن داشته باشه اگه پاهاشوهم قطع کنی با دستاش میره! نمیدونم چی بینتون گذشته و دلیل جداییتون چیه اما اکثرا وقتی کسیو نخوان با بهانه میرن..اصلا چندسالته؟؟؟شاید الان دوسش داری بعدها بخندی به الانت مثه من ک کم سن تر که بودم عاشق میشدم الان یاد اون روزا  میفتم خندم میگیره ک کیو دوس داشتم و الان کوچکترین حسی ب طرف ندارم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
اولش فک کرد میخام گولش بزنم و تلافی کنم  منم توجیهش کردم ک همچین چیزی نیس

واااي دقيييقااا اون همش بهم ميگفت تو يه نقشه اي داري ولي داري اشتباه ميكني نميتوني منو گول بزني ميكفت بعد اين همه مدت تازه يادت افتاده عاشقي نميدونه كه ميترسيدم غرورم بشكنه باورم نميكنه

چجوري تونستي توجيهش كني ميشه از حرفايي ك زدي بگي؟

من كه كلي نازشو كشيدم گفت نميخام

واقعا من نمیتونم حس میکنم غرورم خدشه دار میشه دارم زجر میکشم ولی میگم.اون منو دوست نداره والا منتظر قدم من نمیمونه میاد میگه حتی خواستگاری 

همش میگم با کارای غیر مستقیم منو بازیچه و سرگرمی کرده

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2706