2410
2553
عنوان

حلقه برای برای لاغری شکم و پهلو ! کی تجربه داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2197 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام هم اسم جان😁

منم فقططط شکم و پهلو و بازودارم...پاهام لاغرن...بقیه جاهامم اوکی...یه مدت حلقه زدم ولی همه جام آب میشن😕

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
سلام هم اسم جان😁 منم فقططط شکم و پهلو و بازودارم...پاهام لاغرن...بقیه جاهامم اوکی...یه مدت حلقه زد ...

سلام عزیزم

منم لاغرم اصلا دوست ندارم بقیه جاهام آب شه 😭

پس چکار کنیم

و دیگر هیچ…
2720
خب حلقه ربطی ب باس‌ن و پا نداره ک من چندبار دور باس‌نمم چرخوندم اره من دوساله میزنم کمرم باریک شد ...

عزیزم میشه نوع حلقه تون رو بگید

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

خانما من دارم توو همون قرنطینگیم گرفتم ک توو خونه بزنم ولی متاسفانه هرکاری میکنم بلد نیستم بزنم😭قبلا بلد بودم الان حلقشم فرق میکنه صاف نیست 

ی صلوات برای خوشبختیم میفرستین..
2714
خانما من دارم توو همون قرنطینگیم گرفتم ک توو خونه بزنم ولی متاسفانه هرکاری میکنم بلد نیستم بزنم😭قبل ...

باید پاهارو ثابت نگه داری کمرو حرکت بدی چند بار امتحان کن 

و دیگر هیچ…

خیلی خوبه

عالیه من میزدم روزی یه ربع ولی زانو درد گرفتم ول کردم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
باید پاهارو ثابت نگه داری کمرو حرکت بدی چند بار امتحان کن 

امتحان کردم خیییلی بعد دو بار چرخشش میفته تازه مدلش فرق میکنه میخواین عکس بذارم؟

ی صلوات برای خوشبختیم میفرستین..
2706