2737
2734
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین ؟ مادر شوهر عفریته

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 75 پست
مقصر یه طرفه بوده ایا?

همیشه همه ی تقصیرات قرار نیس دو طرفه باشه 

یه وقتایی یه بی احترامی یا یه عصبی شدن باعث میشه ک عزت و احترام طرف زیر سوال بره

ایشون هم همین کار و کردن و الان هم پشیمون شدن اما خب دلی ک شکسته بشه جوش خوردنش راحت نیس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حساسیت نشون نده بعدیه مدت همسرت خودش ازرفتارهای مادرش خسته میشه همسرمن اوایل ناهاروشام میموندخونه مادرش بعدبه دنیا اومدن دخترم فقط شام یاناهارالان شایدهفته ای یه بارشام میمونه فقط حساسیت نشون نده متم ناراحت میشدم ولی به خودم میگفتم چه بهتربریم اونجا غذابخوریم هم خونم تمیزمیموندهم پس اندازم زیادبوددبگه خرج ناهاروشام نداشتم😈

2731

استارتر چرا نمیری خونتون؟ میرفتی خونتون استراحت میکردی شامم میرفتین خونه شما 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
بابا نهار اونجا بودیم دیگ مادر شوهرم نمیزاره  ی ساعت تنها باشیم  دوباره زنگش زده ک بیا دل ...

دلش پسرش میخواد چرا دیگه براش زن گرفت 

میزاشت وردلش خو

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 

من با مادرشوهر میسشتم چند سال حتی وقت شام ناهار شوهرمو اگر صدا میزدم میگفتن داری پسرمون رو ازمون جدا میکنی

بعد از چند سال که شوهرم دید واقعا شرایط اونجا غیر قابل تحمل شده برام شکنجه گاه بود قبول کرد و جدا شدیم ولی تا چند سال تا حرفمون میشد میگفت از خانواده ام جدام کردی در صورتی که من اصلا همچین ادمی نیستم

ولی خب از بس تو گوشش گفتن اونم میگفت منم کشش نمیادمم تازه بعد از اون خودم میگفتم برو زنگ بزن  بیا  تشویقش میکردم

الان شوهرم جوری شده تا من نگم زنگ نمیزنه اصلاا یعنی  براش دقدقه نیست  توی واتساپ احوال پرسی میکنن

فعلا که کروناس الان دوماه اونجا نرفتیم

ولی وقتی وضعیت نرمال بود نیرفت سه روز یه بار خونه مادرش سر میزد میومد 

من خودم بشدت موافق خدمت کردن به مادرشم با اینکه مادرشوهرمن اصلا خیرخواه من نیست ولی  میگم مادرشه بازتاب خوبیای شوهرم با مادرش توی زندگی خودمونه

به مردت گیر بدی بدتر میکنه حتی بعضی وقتا تشویقش کن

برعکسشو دیدم توی اطرافم که هی سعی کرده شوهرش رو دور کنه بدتر شوهرش چسبیده به مادرش تلفنی گزارش کارارو به مادرش میده تا مشورت و کردن از مادرش و ....  

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2738

عزیزم اصلا حساس نشو بابا بیخیال من باید به شوهرم التماس کنم پاشو بریم یه سر بزنیم خونه بابات نمیاد میگه حوصله ندارم یه مدت که گذشت خود به خود درست میشه

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
شما به نظرم چون عقدی فعلا برو خونه ی بابات یکم با خانوادت باش اینم بزار بره با ننه اش. خودش دلش تنگ ...

من دوران عقدم که دوسال بود باورتون شاید نشه کلا 6شب خونشون موندم

هفته هم یه روز میرفتیم خونشون باشوهرم در حد یکی دوساعت یا یه وعده و برمیگشتیم 

اصلا صللح نیس استارتر مدام اونجا باشه 

اینجوری انتظارات هم میره بالا

2706