2726
عنوان

بلاک

143 بازدید | 11 پست

اگه یه آقایی بخواد کات کنه به خاطر دعواهای زیاد و اینکه اخلاقامون بهم نمیخورد .ولی هر چی بهش بگی بلاکم کن نکنه این چه معنی میده ؟؟ قبلا دعوامون میشد بلاک میکرد خودش خیلی راحت .و معطل نمیموند .اما این دفعه گفت واقعا خسته شدم اعصابم نمیکشه اما بر خلافه همیشه که بلاک میکرد کلی بهش زنگ زدم جواب نمیداد اما بلاکم نکرد بهش پیام میدادم میخوند و جواب نمیداد .به پسرعموش گفتم بهش بگه بلاکم کنه اونم گفته تو مسائل خصوصیم دخالت نکنید زندگیم ب خودم ربط داره ... این و ک شنیدم گفته کلی پیام دادم از تل بلاک کرد از اینستا نکرد بعد دو روز  انقدر بهش پیام دادم تا از اینستا هم بلاکم کرد .... این رفتار چه منظوری میتونه داشته باشه ؟؟ خب اگه میخواست واقعا بره عین دفعه های پیش چرا راحت بلاک نمیکرد چرا بعد دو هفته اونم با رفتن رو مغزش این کارو کرد ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید چه آدم رو مخی هستی 

چه کاریه خب خدافظی کردی تو بلاک میکردی و تمام 

هی پیام دادی بیا بلاک کن برا خودت احترام قائل باش یکم

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728
حالا چرا میخواستی بلاک شی تموم شد رفت دیگه 

اینستا و انلاینیشو میدیدم اعصابم خورد میشد گفتم بلاکم کنه .همیشه راحت بلاک میکرد موقع دعوا .اما این دفعه که واقعا میخواست بره واسه همیشه به زور مسدود کرد ....

سلام عزیزم مگه چند وقت با هم بودید که متوجه شدید اخلاق هاتون جورِ همدیگه نیست؟ 

یعنی میخوام بگم اگه اول رابطه تونه این اختلافا ممکنه پیش بیاد

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
ببخشید چه آدم رو مخی هستی  چه کاریه خب خدافظی کردی تو بلاک میکردی و تمام  هی پیام دادی ب ...

من بیشتر پیام میدادم زنگ میزدم که جواب بده بلاک بهونمم بود چون هر چی میدادم میخوندجواب نمیداد .....بعد شما تو شرایط من بودی بعد پنج سال عاشقی بلاک میکردی میرفتی ؟؟ خیلی راحت بدون هیچ توضیحی؟؟ 

سلام عزیزم مگه چند وقت با هم بودید که متوجه شدید اخلاق هاتون جورِ همدیگه نیست؟  یعنی میخوام بگ ...

چهار سال هم و میشناختیم اون دوسم داشت فقط ولی من عاشقش بودم بعد که اومد تهران فاب شدیم یک سال و نیمِ ‌‌‌.‌‌......

وااااااای چرا اینقد غرور خودتو میشکنی به خاطر یه پسر بلاک کنه نکنه چه فرقی داره کسی که جوابتو نمیده ینی دوستت نداره ینی حوصله اتو نداره بیخیالش باش اینقد اویزونش نشووووو 

اشتباه کردی باید قبل از اینکه بلاکت کنه بلاکش میکردی و شماره اشو حذف میکردی و بعدشم به خاطر این پیروزی بزرگ جشن میگرفتی 😎 😂 الانم دیر نیست بلاااااکش کن با افتخار و شماره اشم حذف کن که دیگه ریختشو نبینی تاااااامام 😊 به زندگیت ادامه بده و واسه خودت ارزش قائل شو 💪😄

من بیشتر پیام میدادم زنگ میزدم که جواب بده بلاک بهونمم بود چون هر چی میدادم میخوندجواب نمیداد .....ب ...

آخه مگه نمیگی اون طرف گفته جدا بشیم 

خب رابطه زوری چه فایده داره

حداقل یه مدت بیخیالش شو کلا ، شاید فکراشو کرد و برگشت 

راستش اینکه هی زنگ و پیام بدی و به پسرعموش پیام برسونی خیلی ضایعس و خودتو میاره پایین 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
چهار سال هم و میشناختیم اون دوسم داشت فقط ولی من عاشقش بودم بعد که اومد تهران فاب شدیم یک سال و نیمِ ...

شاید اگر به زور بلاکتون کرده بخاطر اینه که هنوز حسی داره بهتون عزیزم ، کاش میذاشتید یکم بگذره از بحثتون

جدی و بدون بحث صحبت میکردید باهاشون

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢