2737
2734
عنوان

چجوری از شوهرم فاصله بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1668 بازدید | 40 پست

اگه از اول اینجور نبوده پس دلیلی داره بگرد دنبالش  اینکه فاصله بگیری که نشد کار بعدشم تو بچه داری تو روحیه اونم تاثیر منفی میزاره اگه واقعا دوستش  داری کشف کن ببین چی ازارش میده

اگه از اول اینجور نبوده پس دلیلی داره بگرد دنبالش  اینکه فاصله بگیری که نشد کار بعدشم تو بچه دا ...

میگه از صبح میرم سرکار بخاطر شما...بقیشو دوست دارم واسه خودم باشم 

من از تو راه برگشتی ندارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی ادم برون گرایی هستم....همش دلم میخواد با یه نفر حرف بزنم ...تنها باشم دلم میخواد برم مهمونی ...

نمیتونی و کم کم باعث افسردگی میشه

منم مثل شمام و شوهرم اصلا اهل حرف زدن نیست ...من خودمو با بچه هام و کارم سرگرم میکنم وگرنه دیوونه میشم...همین امسال یه دوره اسردگی رو گذروندم

آدم برون گرا با آدم درون گرا خیلی سخت میتونه کنار بیاد 

شماهم باهاش صحبت کنی و یکم غرورتو کنار بزاری

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
دیشب بهش میگم بیا باهم فیلم ببینیم...هر فیلمی دوس داری اما حتی اینم دریغ کرد ...پا شد رفت بازی.منم ر ...

ای بابا هووف این مردا تا ادم بچه دار میشه یه جوری میشن نهههه ...میخوان زیر همه چیز در برن 

یه فیلم دیدن دیگه ناز داره .

یه چند روزی بی خیالش شو خودش  میا طرفت 

درسته واسه زندگی باس جنگید ولی وقتی پس میزنه که دیگه نمیشه سکوت کن جنگ و دعوا قهر کن بچه کوچیک داری ....فقط خودتو یه جور سرگرم کن 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2731
دیشب بهش میگم بیا باهم فیلم ببینیم...هر فیلمی دوس داری اما حتی اینم دریغ کرد ...پا شد رفت بازی.منم ر ...

تو خودت فیلم باحال بذار صداشم بلند کن واسه خودت ببین اون خودش میاد پیشت میشینه نگاه میکنه تجربه ثابت کرده

واسه من نمیتونم وجود نداره اگه بخوام حتما میتونم خدایا به امید خودت💪
بخدا نمیدونم خب تزجیح میده بازی کنه دیگه ...ما براش جذاب نیستیم

با سیاست جلو برو ببین چی ب چیه،اگه پیدا نکردی رک و راست باهاش حرف بزن،بالاخره بچه هم داری نمیشه که تا اخر عمرتون از هم فاصله بگیرین

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
تو روحش کتابهای شعر و بازی ۶ای مختلف جور کن وقتی اومد بشین برا بچه ت شعر و آواز بخون و بازی کن ...

واسه بچم  بد نمیشه؟ خب من از صب دارم همینکارارو باش میکنم...وقتیم باباش هس باز همینا؟ من ب جهنم ینی بچم بابا نمیخواد؟ 

اگه بدونم واسه اینده بچم بد نمیشه دیگه کلا باباشو بیخیال میشم انگار بابا ندارخ

2738
بخدا نمیدونم خب تزجیح میده بازی کنه دیگه ...ما براش جذاب نیستیم

تو خونه مرتب باش،بی حوصله نباش، غر نزن،سعی کن شاد باشی و محیط خونه رو شاد نگه داری تا اونم کمتر جذب گوشی شه...امیدوارم زود زود باهم خوب شین🥰🤓🌹

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
با سیاست جلو برو ببین چی ب چیه،اگه پیدا نکردی رک و راست باهاش حرف بزن،بالاخره بچه هم داری نمیشه که ت ...

حرف زدم دعوا کردم.یشب ما رو برد بیرون و دور دور و پیتزا...ولی باز همون اش و همون کاسه...میگه فک کن من سرکارم  فکر کن من نیستم تو خونه...شما شوهرت میاد خونه چکار میکنه؟

واسه بچم  بد نمیشه؟ خب من از صب دارم همینکارارو باش میکنم...وقتیم باباش هس باز همینا؟ من ب جهنم ...

خاک تو سر باباش

باباش خودش باید بخواد ، وقتی دلش زن و بچه شو نمیخواد ، شما خودتو با سنجاق نمیتونی که وصل کنی بهش

یکم بی محلی کنی ، شاید آدم شد

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
چیشد که بی احساس شد؟

شاید بخاطر بچه...

قبلا یه تایمایی باهم بودیم و یه تایمایی هرکی ب کار شخصی خودش میرسید....اما الان شوهرم میگه مسیولیت بچه کامل باتو ..منم میام خونه میخوام واسه خودم باشم...

حرف زدم دعوا کردم.یشب ما رو برد بیرون و دور دور و پیتزا...ولی باز همون اش و همون کاسه...میگه فک کن م ...

یه چیزی هم بهت بگم ، لج نکن ، لج کنی ، یهو دیدی خونه نیومد

محیط خونه رو گرم نگهدار ، انشالله خودش میاد طرفتون

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

کارت کاملا اشتباهه یعنی چی منم میخوام مث اون باشم خودتو کنار بکشی ک یکی دیگه جاتو پر کنه؟ یکاری کن مث قبل بشه 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706