2733
2734
عنوان

جفتم قدامی هستش کسی تجربه داره

1240 بازدید | 29 پست

سلام دوستان من جفتم قدامی هستش میترسم جلو سزارینم قرار بگیره مشکل ساز بشه.

هفته شانزدهمم تموم شده و وارد هفته هفدهم شدم تکون های جنین رو احساس میکنم.صدای قلبشم سریع شنیده میشه تا الان مشکلی نبوده.ازین به بعد چی؟؟؟😕

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا باید جفت جلو سزارینت قرار بگیره ...چیزی ک میگی مث جوکه 😐😂😂

ی جفت قدامیم که سزارین کردم بدون مشکل 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728
چرا باید جفت جلو سزارینت قرار بگیره ...چیزی ک میگی مث جوکه 😐😂😂 ی جفت قدامیم که سزارین کردم بدون ...

عزیزم ممنونم دلداریم دادی منم تو اینترنت خوندم و ترسیدم

چرا باید جفت جلو سزارینت قرار بگیره ...چیزی ک میگی مث جوکه 😐😂😂 ی جفت قدامیم که سزارین کردم بدون ...

قدمش مبارک چی بود حالا فرشته کوچولوت

اره بچه دومه تعیین جنسیت رفتی عزیزم

ببخشید منم بچه اولم قدامی بود ولی حیف سقط شد توی هفده هفته بنظرتون تویبارداری دومم انشالله  منم زودتر حسش میکنم حتی اگر قدامی باشه ؟یانه باید بچه سالم بدنیا بیاد تا بارداری دوم تکونای بچه رو زودحسش کنی

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
2738
عزیزم ممنونم دلداریم دادی منم تو اینترنت خوندم و ترسیدم

ای خاک عالم بر سر گوگل که تو دل آدمو خالی میکنه🖑🖐

یه سری هم من سرچ کردم کل علایم سرطان تخمدانو داشتم.انقد ترسوند که از زندگی ناامید شدم.رفتم دکتر یه کیست ریز تو خالی داشتم با یه دوره ال دی رفع شد رفت😩

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ببخشید منم بچه اولم قدامی بود ولی حیف سقط شد توی هفده هفته بنظرتون تویبارداری دومم انشالله  منم ...

ببین عزیزم تو بارداری دوم هوشیار تر میشی بخاطر اون زودتر احساس میکنی.امیدوارم ی بارداری راحت و بدون استرس داشته باشی.

ای خاک عالم بر سر گوگل که تو دل آدمو خالی میکنه🖑🖐 یه سری هم من سرچ کردم کل علایم سرطان تخمدانو دا ...

اره خدایی.منم ترسوند.خدارو شکر که تنت سالم بود عزیزم.خدا حفظت کنه

اره خدایی.منم ترسوند.خدارو شکر که تنت سالم بود عزیزم.خدا حفظت کنه

نترس.اصلا جفت قدامی مشکل محسوب نمیشه.

خیلیها قدامی هستن.مرسی.ایشالله خدا شما و عزیزانتو واسه هم حفظ کنه و زایمان خوبی داشته باشی🌷

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ممنونم بمن نگفتن چیه فعلا واستادم انومالی برم. چیه بچتون

منم سونو ان تی زود رفته بودم .. نگفتن ... تا آنومالی تو کف بچه بودم 😕😕

البته ب دلم افتاده بود پسره 😍😍😍😍

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706