2737
2734
عنوان

بیهوشی عمل چجوریاس

8479 بازدید | 49 پست

میخوام بینیمو عمل کنم از بیهوشی میترسم. قبلا سزارین شدم ولی با بی حسی. بیهوشی چجوریه ترس داره؟ اون لحظه ک بیهوش میشی چجوریه و وقتی بهوش میای چی؟توضیح بدید لطفا🤗

پسرم دنیامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من 8 ماه پیش عمل بینی داشتم انقد بیهوشی راحتی داشتم که فقط یادم میاد وقتی رفتم اتاق عمل یه سرم به دستم زدن و دکتر بیهوشیم اومد بالا سرم گفتم دکتر فلانی هستم دیگه هیجی یادم نمیاد وقتیم به هوش اومدم فقط یکم سرگیجه داشتم و خواب آلو بودم، دوستمم ک عمل کرده میگفت وقتی بیهوش شدم قشنگ حس کردم از پاهام داره بی حس میشه به بالا 

خوابت میگیره انگار. من بینی عمل نکردم وقتی بهوش اومدم درد خیلی زیادی داشتم و خیلی گیج و منگ بودم

ولی بیهوشی ترس‌نداره کلا. نترس

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
من 8 ماه پیش عمل بینی داشتم انقد بیهوشی راحتی داشتم که فقط یادم میاد وقتی رفتم اتاق عمل یه سرم به دس ...

عملش سخته عزیزم؟ اون هفته اول ک تو گچه خیلی سخته؟

پسرم دنیامه
2738

من خیلی بیهوش شدم تقریبا ۱۰ بار . اگه زمانش کم باشه یه حس خوبی داری انگار توی فضایی. یه جور خواب خیییلللییی عمیق رو تصور کن که کسی صدات میکنه بیدارت کنه. اما اگه زیاد زمان ببره مثل دفعه اخر من که ۵ ساعت شد حس بدی داره .اثر داروی بیهوشی توی بدنته وقتی به هوش بیای گیجی و دردم داری یه جوریه.

من خیلی بیهوش شدم تقریبا ۱۰ بار . اگه زمانش کم باشه یه حس خوبی داری انگار توی فضایی. یه جور خواب خیی ...

عمل بینی فک نکنم بیهوشیش زیاد باشه. بعدشم ک مسکن میزنن. من یکم میترسم میگم نکنه بهوش نیام پسرم گناه داره دو سال و نیمه اس

پسرم دنیامه
عملش سخته عزیزم؟ اون هفته اول ک تو گچه خیلی سخته؟

نه اصلا سخت نبود برا البته من بینیم گوشتی بود، شاید واسه همون درد نداشتم، کبودی هم نداشتم فقط یکم زیر چشمم زرد شده بود، چند روزی تامپون تو بینیم بود اذیت میشدم ولی اونقدری سخت نیست ک فکر میکنی 

نه اصلا سخت نبود برا البته من بینیم گوشتی بود، شاید واسه همون درد نداشتم، کبودی هم نداشتم فقط یکم زی ...

عزیزم الان از  دماغت راضیی؟؟مالع منم گوشتیع اسم دکترم بگو گلم

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2706