2726
عنوان

تو اولین قرارت چه سوتیایی دادی پیشش😀

| مشاهده متن کامل بحث + 33616 بازدید | 685 پست
😂😂😂بابا خب سخت بود در اوردنش گفتم تو اتاق دستو پامو نگیره راحت درارم

😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
تو حس بود دستشو آورد جیب پشت بجای چیز دیگه، گوشیم اومد تو دستش

فهمیدم فهمیدم😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂بابا خب سخت بود در اوردنش گفتم تو اتاق دستو پامو نگیره راحت درارم

میگفتی کمکت کنه خب😂 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2728

ازدواج ما سنتی بود و دست پسری هم نداشتم ولی یه بار یه کسی زنگ زد داداشم جواب داد اون طرف اوسکل فک کرد منم که باهاش حرف میزنم کلی با داداشم دل قلوه دادن بعدم واسه فرداش ساعت دو ظهر قرار گذاشتن بعد داداشم که یه ساختمون نیمه کاره داشتیم از اونجا دید میزد فهمید کیه رفت بهش گفت که اوسکل من پسندیدم تو شب با من حرف بدی اینم بگم منو خواهرم و همین داداشم خیلی صدامون به هم نزدیکه

از قبل همو میشناختیم ولی چن سال همو ندیدم بعد ی روز قرار گذاشتیم رفتیم بیرون بستنی سالار خرید هی آب شد ریخت ب دستم ،گفت بستنی زود بخور آب نشه من چل یهو کوبیدمش تو لپش ی ربع سکوت بود بعدش هی گیر داده بودم بریم جا خلوت بریم یجا هیچکس نباشه یسره می گفتم حالا تو جاده بودیم 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
اولین بار ک قرار گذاشتیم چون واسه اشنایی بیشتر بود خانواده هامو خبر داشتن من با مامانم رفتم کنار یه ...

واااای عالی بود مگه دااریم

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍

یه سوتی همین الان دادم گفت یهویی بفرست منم حوصله نداشتم یه عکس از گالری فرستادم گفتم الان گرفتم گفت اینو که قبلا دیده بودم حالا باید پاشم برم آرایش کنم عکس بگیرم😩 سینگلا خوشبحالتون

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
يعني بعضي وقتا يجوري همه چيز گره ميخوره و برعكس ميشه  كه شك ميكني به زمين و زمان😅

سلام نازنین جان ،خوب شددوباره عکس پروفایل مخصوص خودتوگذاشتی ب این عادت داریم بدون خوندن اسمت متوجه میشیم نازنین خودمونی ،بااون یکی عکسه گیج میشدم

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
سلام نازنین جان ،خوب شددوباره عکس پروفایل مخصوص خودتوگذاشتی ب این عادت داریم بدون خوندن اسمت متوجه م ...

سلام خوشگلم خوبي؟😍❤️

اره ديروز ك انلاين شدم خيليا همين حرف شمارو زده بودن براي همين دوباره همينو گذاشتم

خوشگلم ولي ١.٢ نفر ديگه هم گذاشتن اگه اين عكسو ديدي به اسمم و تاريخ عضويتم دقت كن كه اشتباهي پيش نياد😘😘🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام خوشگلم خوبي؟😍❤️ اره ديروز ك انلاين شدم خيليا همين حرف شمارو زده بودن براي همين دوباره همينو گ ...

فداتشم عسلم ،سلامت وخوش باشی انشاالله کنارعزیزانت،،من اینقدردوستت دارم حسم میگه خودتی توتاپیکا،بازم چشم ،حتمادقت میکنم بووووسسسس 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2706