2733
2734
عنوان

تو اولین قرارت چه سوتیایی دادی پیشش😀

| مشاهده متن کامل بحث + 33616 بازدید | 685 پست

من تا حالا قرار با کسی نزاشتم والا اول که درگیر کنکور بودم بعدم دوران دانشگاه اونقدر مشکلات برام پیش اومد اصلا به فکر عشق و عاشقی نیفتادم بعدهم درگیر کسب و کارم و...تا به حال نشده قرار بزارم فقط یه چندتایی خواستگار داشتم اونم من خیلی با اعتماد به نفس جلو رفتم سوتی ندادم عزیزم

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا حالا قرار با کسی نزاشتم والا اول که درگیر کنکور بودم بعدم دوران دانشگاه اونقدر مشکلات برام پیش ...

پس ماسک و الکل بزن بشین پستارو بخون 😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2728
خب میگم آقا ما میخواستیم بریم محضر بعد من شبش دندونم درد میکرد ژل دندون زدم آقا صبح بلند شدم چم تون ...

وای چقد خندیدم😂😂😂😂😂😂

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

ما رفته بودیم خرید بعد آقا اون دست منو نمیگرفت رفتم جلو پرو پرو دستشو گرفتم بیچاره هنگ کرد از خجالت آب شد یه نگاه به دست من یه نگاه به لبخند گشادم دید چاره ای نداره همون طوری ادامه داد الان میگه یادته مثل شوهر ندیده ها بدو بدو دست مو گرفتی 😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738
ما رفته بودیم خرید بعد آقا اون دست منو نمیگرفت رفتم جلو پرو پرو دستشو گرفتم بیچاره هنگ کرد از خجالت ...

😂😂😊😂😂

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
اولین بار ک قرار گذاشتیم چون واسه اشنایی بیشتر بود خانواده هامو خبر داشتن من با مامانم رفتم کنار یه ...

وای😂😂🤣‌صبح‌خاطرتو‌خوندگفتم‌ته بد شانسیه

اولین‌قرار‌استفراغ‌کنی😂

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

رفته بودسم آزمایش اینو بگم زمین رو از خنده گاز میزنید آقا آزمایش ادرار میخواستن بعد موندیم چیکار کنیم جفت مون هم دست شویی نداشتیم رفت ماالشعیر خرید خب اورد باز کنه تو ماشین هم هیچی نبود برد سر قوطی ماالشعیر رو با جدول خیابانون باز کرد خدایا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂بعد به هم تو نمیگفتیم میگفتیم شما 😂😂😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
رفته بودسم آزمایش اینو بگم زمین رو از خنده گاز میزنید آقا آزمایش ادرار میخواستن بعد موندیم چیکار کنی ...

وای با‌جدول😂

رفته بودسم آزمایش اینو بگم زمین رو از خنده گاز میزنید آقا آزمایش ادرار میخواستن بعد موندیم چیکار کنی ...

😂😂😂😂😂😂😂

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2706