2737
2734

یه خاطر رو دیشب گفتم تو تاپیکی بازم بگم😅

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برام خاستگار اومده بود 

خودم البته نمیدونیتم طرف خاستگاره 

اوله شب بودو تنها بودم بعد طرف در زد یهو ترسیدم گفتم کیه اون احمقم خودشو معرفی نکردو گف یه بنده خدا 

منم گفتم کسی خونی نیس درو باز نمیکنم😑😂😂😂دفعه بعد ک اومدن روم نمیشد نگا کنمشون😂

2731

با دختر خالم همکلاس بودیم

ی روز صبح ی دختره خودشو زد ب قش کردن ک بره خونه

دختر خاله منم  ساعت ۷ صبح نارنگی خورده بود رفت ب این نفس مصنوعی داد

دختر قشیه ب خواست خدا بلند شد و داد میزد و فش میداد فقط😂😂😂😂😂😂

دوست عزیزم میشه برای رسیدن به آرزوهام‌ صلوات بفرستی؟
امروز مامانم داره غذا درست میکنه خخخ نمیدونم خنده اش کجابود    

برعکس امروز من غذا درست کردم یاد نداشتم به 20نفر زنگ زدم که چطور درست میشه تو خونه تنها بودم  

ما به دنیا اومدیم ولی دنیا به ما نیومده  
برعکس امروز من غذا درست کردم یاد نداشتم به 20نفر زنگ زدم که چطور درست میشه تو خونه تنها بودم   ...

مامانم هفته پیش کلا دپرس بود

چون مطمئن شده بود بارداره ...ی کوچولوم بابابام بحثشون بود

این وسط من از گشنگی تلف نشدم خوبه   

دهه هشتادیم  
2738
مامانم هفته پیش کلا دپرس بود چون مطمئن شده بود بارداره ...ی کوچولوم بابابام بحثشون بود این وسط من ...

خدا بهت رحم کنه  

ما به دنیا اومدیم ولی دنیا به ما نیومده  

با دوستم زمستون  رفته بودیم خرید یهو گوشیم زنگ خورد داشتم همینجور که لباس هارا نگاه میکردم با تلفن حرف میزدم. چشمم افتاد به یه لباس خوشگل تو ویترین.بازو دوستم سفت گرفتم و گفتم من همینا میخام دیدم هیچی نمیگه یهو نگاهش کردم یهودیدم چسبیدم. به یه پسر برگشتم دیدم دوستم داره از خنده داره بخودش میپیچه. اون پسره هم ول کن نبود تا 3تا خیابون اومد دنبالمون میگفت یا شماره بده یا شماره بگیر

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
مامانم هفته پیش کلا دپرس بود چون مطمئن شده بود بارداره ...ی کوچولوم بابابام بحثشون بود این وسط من ...

اآآآآ خ آخ آخ پس قراره خواهر بشی😁😁😁😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

عموم هنوز مجرد بود و شدید سرما خورده بود.هیچکس به جز من و عموم خونه مادر بزرگم نبود بابام مثلا رفته بود واسش میوه بخره.منم ۱۲ سالم بود 

طبق عادت های مادر بزرگم هرکسی که مریض میشه از خودش جوشونده میریزه تو حلقومش، جونم واستون بگه عموم گفت برو جوشونده رو واسم بیار رفتم آشپز خونه دوتا لیوان رو میز بود یکیش جوشونده بود و یکیش جوهر لیمو.بوش کردم اونی که به نظرم بهتر بود رو واسش بردم بیچاره لاجرعه سر کشید😁😁😁

سرکشیدن همانا و بالا آوردن همانا معدش شدیدا تحریک شده بود رسوندیمش بیمارستان🙂

دکتر به بابام میگفت فقط بگین بهم چی به خوردش دادین😂😂

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
2706