2726

میخوای بیای‌ تو دل کرونا. 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه‌ به محل‌ زندگیت‌ بر‌ میگردی آره میتونی

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

بیمه نامه داشته باشین از شیراز اجازه میدن بری

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

تو اینجور تاپیکها خیلی دلم میخواد فحش بدم🚶‍♀️

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
اگه‌ به محل‌ زندگیت‌ بر‌ میگردی آره میتونی

البته بايد پلاك يا كد ملي يا شماره بيمه ماشين يا سند خونه همراش باشه

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......
البته بايد پلاك يا كد ملي يا شماره بيمه ماشين يا سند خونه همراش باشه

وااااا‌ وقتی‌ رفته‌ اینا رو که نبرده‌ 

حالا‌ کارت‌ ملی‌ و‌ مدارک‌ شاید‌ ولی سند‌ خونه‌ 

2706