2733
2734

یا این مرد الن زنده بود زندگیمون خیلی خیلی تغیر میکرد   اگه بهش اجازه میدادن الان برق برا همه رایگان بود الن همه چی تغییر کرده بود چقد عقب افتادیم  چرا الن از اون نخبه ها نیست واقعا تسلا و ادیسون انیشتین و غیره و غیره  زندگیا چقد میتونست تغییر کنه اگه تا الن اینا زنده بودن 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ايني كه گفتي يعني چه

هیچی دارم تصور میکنم اگه دنیامون عوض میشد چی میشد

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2738

استیون هاوگینک رو یادت رفت با ماری کوری

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
استیون هاوگینک رو یادت رفت با ماری کوری

گفتم دیگه یکی یکی نمیشه نام برد

[QUOTE=] فیلم سفر در زمان نیکولا تسلا رو ببینین و در موردش تحقیق کنین [/QUOTE]

اره امروز  دیدم از منو تو  خیلی نخبه بودن 

اونم دانلود میکنم حتمن

عزیزم موافقم!

به نظرم تسلا از مرموز ترین آدما بود! مخصوصا پروژه فیلادلفیا😨😨😨

ولی میبینی دولت ها چقدر خودخواهن که به خاطر پول زیادی که از مردم میگیرن از تسلا حمایت نکردن تا همه مردم الکتریسیته رایگان و بدون نیاز به سیم کشی داشته باشن!

در درونم های و هو میکرد 🍃                                                 آن من دیوانه ی عاصی.                                               مشت ها بر دیوار می کوفت                                           روزنی را جست و جو میکرد...🌙       
عزیزم موافقم! به نظرم تسلا از مرموز ترین آدما بود! مخصوصا پروژه فیلادلفیا😨😨😨 ولی میبینی دولت ها ...

اره دارم اینو میگم به خاطر خود خواهیشون و پول نزاشتن مگه نه الن همه دنیا روشن بود بدونه برق یا سفر در زمان یا غیره و غیره

[QUOTE=] فیلم سفر در زمان نیکولا تسلا رو ببینین و در موردش تحقیق کنین [/QUOTE] اره امروز   ...

قدرشو ندونستن

میگن ماشینی که اختراع کرده رسیده به عموی ترامپ و عمو هم دادش به ترامپ 

نمیدونم چقدر واقعیته

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706