2410
2553

خروج از برنامه خاموش کردن نت .ورود ب برنامه

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷ▾‹💔⃟🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خانوما برای وایفا شهر ارومیه فیلیمو رایگانه یا نه

فیلمو کلا بایداشتراک ماهانه بخری تو برنامه

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷ▾‹💔⃟🌿
2714
بعد از اشتراک خریدن فیلم که میبینی از حجم و ترافیک نت کم میشه؟

اره مثلا ۷۰ مگ ۱۰۰مگ براهرفیلم

اون ۳ تا خط رو بزن بالاش زده افلاین مشاهده و نشان شده 

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
نه دانلود بدون اشتراکم میشه من دارم دانلود میکنم و فیلم میبینم

چطور

چطور

عزیزم رایتلی ها این امکان رو دارند

سیم رایتل بخر راحتی.باید از خود سایت رایتل از لینک فیلیمو یا نماوا وارد فیلیمو بشی اپ هم داره.

اگر تامین اجتماعی باشی فکر کنم هنوز این طرح سیم کارت رایگان برای تامین اجتماعی برقرار باشه 

به سایت رایتل رجوع کن 

عزیزم رایتلی ها این امکان رو دارند سیم رایتل بخر راحتی.باید از خود سایت رایتل از لینک فیلیمو یا نما ...

نه به سیم ربطی نداره من ایرانسل م دارم دان میکنم امتحان کن حتما میشه از نت کم می‌کنه 

عزیز کوچولوی دوست داشتنیه من سلام.....
2706