2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خریدلوازم.من پدرم وضع مالی خوبی نداره و زمین گیره درامدی هم نداره

یعنی پول میخوای؟

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...

خب قرار نیست پدرت بخره

یه لیست از وسایل ضروری بگیر

خودت پولی پس انداز نکردی این مدت؟

والا میتونی یه سری لوازم ضروری بگیری و اصلا نه با خودت و نه خونواده ات فشار نیاری

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
هرچیزی ک بتونم سیسمونی تهیه کنم.

خیلی ببخشید اما نه وظیفه مردم نه وظیفه پدرت

وظیفه اونیه که برات بچه ساخته

حداقل میموندی چندساعت از عضوتت بگذره بعد همچین تقاضایی کنی

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...

سایت نی نی کالا سری های نوزاد رو گذاشته بود ۶۰ تومن فک کنم ۱۹ تیکه که برا بیمارستان لازمت میشه

دو ست بلوز و شلوار سایز ۱ 

و دوتام سایز ۲ بگیر

سایت هپی لند هم لباس دخترونه سایزهای زیر ۹ ماهش تخفیفهای خوبی داشت میتوتی با۲۰۰تا ۳۰۰ تومن کلی لباسای خوشگل براش بهری

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
خب قرار نیست پدرت بخره یه لیست از وسایل ضروری بگیر خودت پولی پس انداز نکردی این مدت؟ والا میتونی ...

من یکسال ازدواج کردم پس انداز ندارم ۵۰۰بیشتر نتونستم جمع کنم شوهرمم بخاطر مریضی کرونا کار نداره

سایت نی نی کالا سری های نوزاد رو گذاشته بود ۶۰ تومن فک کنم ۱۹ تیکه که برا بیمارستان لازمت میشه دو س ...

هیچی ندارم عزیزم وگرنه دوست نداشتم ک کمک بگیرم توشرایط سختی ام ک گفتم

من یکسال ازدواج کردم پس انداز ندارم ۵۰۰بیشتر نتونستم جمع کنم شوهرمم بخاطر مریضی کرونا کار نداره

شما با این شرایط چرا بچه دار شدی؟ 

جفتتون کار می کردید پس انداز می کردید بعد بچه میاوردید

2706