2737
2734

میشید ؟

نمیخواد دیگه باید قبول کنم منو فقط برا رابطه و دوستی میخواست والا ترس از گفتن حرفش نداشت کاراس غیر مستقیم باشه و از برخورد سنگین من بترسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه نشدم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2731
نفهمیدم بدجور ناقص نوشتی 

نمیدونم چجوری بگم مستقیم ن فهموندم دوسش دارم ولی خب سنگین بودم و باهاش خنده راه ننداختم یا اسم کوچیکش صدا نزدم اونم از قبلش تا بعدش همش کار غیر مستقیم کرد دیگه خو این ادم هدفش چیه ؟

2738
نمیدونم چجوری بگم مستقیم ن فهموندم دوسش دارم ولی خب سنگین بودم و باهاش خنده راه ننداختم یا اسم کوچیک ...

😐نمیدونم چرا انقد این کارای غیر مستقیم و جدی میگیرین خاستگاره میاد جلو مردونه ردش میکنین یکی الکی ادا در میاره وای عاشقم شده عادی رفتار کنم نفهمه منم دوسش دارم

😐نمیدونم 😐
اولین لحظه ای که حس کنم براش مهم نیستم اینو به خودشم گفتم که اگه همچین حسی بهم دس بده خودم زودتر از ...

اخه من دوست نیستم با اینکه فقط غیرمستقیم فهموندم دوسش دارم ولی خب سنگین بودم و باهاش خنده راه ننداختم یا اسم کوچیکش صدا نزدم اونم از قبلش تا بعدش همش کار غیر مستقیم کرد دیگه خو این ادم هدفش چیه ؟

😐نمیدونم چرا انقد این کارای غیر مستقیم و جدی میگیرین خاستگاره میاد جلو مردونه ردش میکنین یکی الکی ا ...

متوحه نشدم میگی قیدشو بزنم و ب بقیه توجه کنم.اونم بخواد باید بیاد مردونه حرفشو بگه ؟

2706