2737
2734

من خییلی تو زندگیم سختی کشیدم ....بدترین صحنه های زندگیم دیدن صحنه های درد کشیدنای پدر سرطانیم بود ک جونشو گرفت ...خیلی ب خدا التماس کردم ک جونشو نکیره اما اخر گرفت ....وقتی خودمو با خیلی مقایسه میکنم میبینم چقد زندگی سختی دارم با وجود اینکه واقعا خیلی ادم ساده و مهربونی هستم ....پس این عدالت خدا کجاست چرا انقد ما باید سختی بکشیم ...مگه ما ب اختیار خودمون اینجا اومدیم ک انقد باید سختی ببینیم انقد دلم میخواد کلا نبودم .....نمیدونم یعنی خدایی هست دنیای دیگه ای هست ......ای کاش باشه ...ولی خدایی دیگه بریدم میگم چرا انقد بعضی ادما انقد باید ظالم و خوش باشن و ما اینطور ......پس چرا خدا خودشو نشون ما نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعید میدونم دنیای دیگه ای باشه

تاپیکتون من رو یاد شعری انداخت

"گوش کنید ای شمایان 

کدامین خدای بزرگ عشق سپیدتان را می بویید؟

خدای فاصله ها ؟

خدای شکست ها؟

خدایی که خود آفریدگار احساس و رنگ است

اما مرگ ماهیان و پرپر شدن پروانه ها را می پذیرد..."

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
2738
وای خیلی باحاله، شهر باید به تپل بودنم عادت بکند، دوس داری تپلی رو؟ 

25 ساله وبال گردنمه دیگه جزئی از منه 😂😂دوس دارم کم بکنم

برود هر که دلش خواست شکایت بکند،شهر باید به تپل بودنم عادت بکند😻لطفا کتاب خوب بهم معرفی کنید😻
اخه گفتنی نیست فقط کم اوردم دیگه

میفهمم، الان اصلا قصد ندارم بگم همه ما مشکل داریم چون از نظر من ابعاد مشکلات خیلی باهم متفاوته، پس هیچ وقت نمیگم درکت میکنم چون شاید نکنم شاید الان جای شما باشم حتی قدرت فکر کردنم نداشته باشم چه بسی جواب دادن به کسی ، اما خدا قطعا جواب صبرای بزرگترو با پاداشای بزرگتر میده، یه روز داشتم فک میکردم راجبه دنیا یاد یه عبارت حضرت علی افتادم دنیا خواب است و ما وقتی بمیریم بیدار میشویم این ابعاد بزرگی اون دنیا رو میگه ینی مثن در این حد دنیا مقابل اخرت مسخرس که شما الان میدونی خوابت چقد مسخرس،

ولی باز هم خدا صبر بده به کسایی که مشکلات بزرگ دارن، منم دعاتون میکنم😍

مگه میشه خدایی نباشه....هست ...حتما هست ...این زندگی یه امتحانه و امتحان ها قرار نیست اسون باشن پس نباید انتظار راحتی از زندگی داشته باشی...زندگی هیچ وقت اونجوری که ما میخوایم پیش نمیره ..فقط باید با اون چیزایی که داری خوشحال باشی و زندگی کنی..وقتی انتظار یه گل زیبا داری و زندگی بهت یه گلدون خالی میده خودت باید گل رو بکاری و پرورش بدی

چرا این فکرا رو میکنی؟ خب عزیزم خیلیا هستن که سختی های خیلی زیادی کشیدن حتی بیشتر از تو. مشکلت اینه که تو گذشته ت موندی، و به زندگیت جریان نمیدی.

منم مثل تو پدرم سرطان داشت، خیلی سختی کشیدیم خودت میفهمی که همه اینا. تازه من همه این زجرها رو دقیقا دو سه روز بعد عروسیم کشیدم موقعی که دیگه بابام بستری شد کامل. و بیشتر از همه از این میسوزم که دکترای احمق داروی شیمی درمانی خیلی قوی زدن بهش همین باعث روده ش از بین بره، و دوماه بعد دقیقا روز تولدم خدا ازمون گرفتش و من زندگیم رو با تلخترین اتفاق عمرم شروع کردم. تنها دلیل زندگیم هم امید هست، امید به عزیزام که کنارم هستن و دلخوشی زندگیم هستن.

در مورد اینکه که میگی دنیای دیگه ای هم هست یا نه، صد درصد هست. به نظر تو پدر تو و پدر من که انقدر سختی کشیدین الان تموم شدن؟؟ یعنی خدا ظالمه که بنده ش اینجوری اذیت بشه و بعدش هم هیچ خوشی نداشته باشه؟

صد درصد همه کارهای آدما بعدش یه جوابی داره عزیزم

و این هم بدون هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست. نه تولد ما نه مرگ ما دست خودمون نیست. ما فقط میتونیم از این عمری که خدا بهمون داده استفاده کنیم به نحو احسنت. و قدر لحظه هامون رو بدونیم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706