2737
2734
عنوان

دعوای مادرشوهر

836 بازدید | 58 پست

سلام مادرشوهرم ب بهانه های مختلف ازم ایراد میگیره تو یه خونه اییم و کارا خونه بامنه حالا هم اومده میگه تحمل ندارید گمشید بیرون از خونمون درصورتیکه پسرش فعلا بیکاره و پول نداره جدا بشیم الان پدرشوهرم میگه برید دستشو ببوسید اون حرفی بهتون نزده بهتون فرصت میدم اگه نرفتید قیدتونو میزنم انشالله هم بینتون جدایی بیوفته خاک تو سر من که اومدم خواستگاریت !تو مغروری تو غدی و از اینا درصورتیکه من سکوت کردم و کاری بهشون ندارم شستنم گذاشتن رو بند 

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وایییی پدر شوهره بدتره که😐

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2738
شما اونور قضیه رو گفتین،اینور قضیه چی بوده!؟ یکه و یکاره یکی بلند میشه میگه گمشید برین بیرون؟!🤔🤔

عزیزم از من و کارایی ک میکنم مث نظافت و شستن و اینا ایراد میگیره ازاینکه شوهرم پسرش طرفدارمنه و دوسم داره حرص میخورن

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم

توبروخونه پدرت باش شوهرت پیش پدرش .

من اوت طرف قضیه نمیدونم ک شماچیکارکردی 

ولی اگ کسی بمن این طور حرف برنه میرم خونه پدرم والبته باهمسرم قهرنمیکنم

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷ▾‹💔⃟🌿
شوهرت چی گفت

گفت زنم کاری نکرده سکوت کرده میگن همین سکوتش حرص دراره میگه پ جوابتونو بده خوبه

2706