2733
2739

سلام.یه خواهر دارم از خودم.7سال کوچکتره.14سالشه.از سن 10سالگی بابام اشتباه کرد براش گوشی خوب خرید.2سال پیش شبا پیش مامان بابام میخابید چون یه دونه اتاق خاب داریم و سرده کسی شبا اونجا نمیره همشون توی حال میخابین مامان و بابام و خواهر و داداش4سالم.دیگه مامانم کم کم گفت به خواهرم بزرگ شدی زشته اینجا بخابی برو طبقه پایین بخاب شبا فقط.خونمون 2طبقس و پایینش دست خودمونه و کامله با وسایل و یخچال و گاز و اینا.اولاش میترسید نمیرفت.ولی کم کم عادت کرد و شبا پایین میخابید.الان بعد2سال طوری شده که انگار همسایع هستن با مامانم اینا.به زوووور میاد بالا.24ساعته پایینه و سرش توی گوشی.گوشیش به جونش بستس هزار تا قفل و رمز داره.شبا زیر سرش میذاره.صبا میره مدرسه یه جایی قایم میکنه عقل جن نمیرسه.شبا تا 2و3بیداره کله واموندش توی گوشی.صبا هم تا11و12خوابه.میره بالا صبحانه میخوره تنهایی بعد دوباره میاد پایین واسه ناهار میگه سیرم دیر صبحانه خوردم یا میره میخوره سریعع ظرفارو میشوره که.کسی بهش گیر نده دوباره پایین میره.عصر ها یواشکی میره سر یخچال میخوره و شبا میگه رژیم دارم شام نمیخوره.مثل افسرده ها میمونه.میگه از جمعتون خوشم نمیاد .تنهاییمو دوست دارم.چیکارش کنیم؟؟؟.منم به شدددددت از بس مامان و بابامو اذیت میکنه ازش متنفرم.خیلی بی ادب و گستاخه.مثل بهتاش میمونه.زیاد باهاش حزف نمیزنم.

یه دختر دارم که با 

یجوری ازش بگیرین 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ربطی ب گوشی نداره مقصر خانوادتن ک گذاشتن بره اون پایین تنها بخابه 

الانم تا دیر نشده بهتر جلوشو بگیرن 

شما خواهرشی سعی من باهاش دوست باشی حرف بزنی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706