2737
2734
من از بیبی لونا خریدم مدل کانفورت. خیلی عالی و تمیز تحویل دادن. همه مدل هاش خوشگلن  

ممنون عزيزم 

كلا كجاها رو ديدي؟؟ من هيچ ايده اي ندارم كرونا تموم شد از كجا شروع كنم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزيزم  كلا كجاها رو ديدي؟؟ من هيچ ايده اي ندارم كرونا تموم شد از كجا شروع كنم؟

من یافت اباد و دلاوران رو کامل دیدم  برندهای ساحل چوب، سلطان کوچولو، بامبیلو، آپادانا، بیبی استار و خیلی های دیگه که الان تو ذهنم نیست.

کارهای شرکت بیبی لونا رو تو مجتمع تجاری بهار دیدم خیلی خوشم اومد و واقعا هم خوش قول بودن و تمیز کار کردن. مدل های دیگه اش هم خیلی نازه من چون دختر 3 ساله بود خودش این کلبه ای رو پسندید.

یه مقدار گرون تر هست ولی واقعا ارزش داره و دیگه حرص نمیخوری 

ممنون عزيزم  كلا كجاها رو ديدي؟؟ من هيچ ايده اي ندارم كرونا تموم شد از كجا شروع كنم؟

چون بارداری از اینستا شروع کن. برو تو پیج برندها ببین کدوم ها مورد پسندته. بعد تموم شدن این بیماری انشالله بزو از نزدیک ببین. من خیلی راه رفتم. و اخر تصمیم این برند شد. 

چون بارداری از اینستا شروع کن. برو تو پیج برندها ببین کدوم ها مورد پسندته. بعد تموم شدن این بیماری ا ...

راست ميگي بايد از اينستا شروع كنم چون نميشه بيرون رفت 

2738