2410
2553

سلام دوستان

لطفا سونو ظهیرا عارف منش نرید

من برای غربالگری اول رفتم با سونوی اشتباهش 3 هفته استرس الکی بهمون داد حتی نگف موقعیت جفت چ جوری هست چیزی ک جزء اولین موردهای سونو بارداری هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از کجا معلوم 🤔🤨☹

تجربه ثابت کرده، تبلیغات منفی یا مثبت نی نی سایت درباره پزشک‌ها و کسب و کارهای مختلف، یه هدف دیگه پشتش هست.

اگرم اینطور نیست و حقیقت رو می‌گید، باز هم کار شما از لحاظ وجدانی درست نیست. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
از کجا معلوم 🤔🤨☹ تجربه ثابت کرده، تبلیغات منفی یا مثبت نی نی سایت درباره پزشک‌ها و کسب و کارهای م ...

عزیزم اولا این کار اتفاقا کاملا کار درستی هست

پزشکی با جون آدم سروکار داره اتفاقا باید بگیم ک دیگه کسی مثل من نشه

وقتی تجربه ندارن نباید سونو غربالگری ب این مهمی انجام بدن طول سرویکس من و 28 گفتن و با حرف این خانم پزشک گف ک باید رحم دوخته شه استراحت مطلق کل بارداری چون احتمال سقط هست و برای 23 فروردین نوبت جراحی دادن

من 12 دفع لخته کردم و فکر کردم بچه سقط شده خدا میدونه تو اون 2 ساعت چقدر گریه کردم تو سونوی مجدد گفتن اشتباه کامل سونوی اول بوده طول سرویکس 33 هست اصلا احتمال سقط نیس اون لخته هم خونریزی پشت جفت بوده و سونوی اول باید میگفته ک انقدر استرس نکشیم

نمیدونم شما بچه داری یا نه ولی هرکس بچه داشته باشع میدونه حتی حرف سقط و زدن چقدر سخته چ برسه ب اینکه 2 ساعت فکر کنی بچت سقط شده

سونو بارداری خیلی مهم هست و کسی ک تجربه نداره نباید انجام بده

عزیزم اولا این کار اتفاقا کاملا کار درستی هست پزشکی با جون آدم سروکار داره اتفاقا باید بگیم ک دیگه ...

نمیدونم والله. 

گذشته دیگ.

خدا حفظتون کنه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2714
نمیدونم والله.  گذشته دیگ. خدا حفظتون کنه

ان شاءالله برای هیچ کس پیش نیاد

ما 3 هفته کامل تو استرس سقط بودیم بعد با اون دفع لخته دیگه واقعا مردیم

تو پزشکی سونو خیلی مهم هست چون براساس سونو پزشک تصمیم میگیره ک چ کاری باید انجام بده

فقط و فقط برای این تو این سایت مطرح کردم ک دوستان دیگه ک باردار هستن این اتفاق بد براشون نیفته

ان شاءالله زندگی شما و خانواده محترم تون هم رو ب خیر و شادی باشه