2733
2734
عنوان

ناهار+عکس

1235 بازدید | 22 پست

پست اول خار ندارد🤞

یک غذای کویتی که شبیه به هویج پلو هستش بهش میگن مچبوس کویتی

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

نوش جونتون

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نوش جان

ممنون عزیزم🥰

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
2738
نوش جونتون

ممنون گلم💋

عزیزم ابگوشت چجوی میپزی

سوال منم بود

عزیزم ابگوشت چجوی میپزی

گوشت رو با پیاز و نخود میذارم بپزه

بعد سیب زمینی هم جدا میذارم

وقتی گوشت پخت دنبه رو در میارم با رب گوجه و نمک و زردچوبه میکوبم و بهش اضافه میکنم اینطوری خوش رنگ تر میشه

بعد که یه مقدار با اون پخت گوشت رو پاک میکنم با نخود و سیب زمینی میکوبم میشه گوشت کوبیده

آبش هم که جدا میخوریم

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
مگه کویتی هستی چکار داری به غذای کویتیها😂

😂😂😂تنوع رو دوس دارم.البته من عرب هستم عرب خوزستان واس همین بیشتر میرم سراغ غذاهای عربی

2706