2726
عنوان

علائم بارداری

79 بازدید | 6 پست

لطفا کمکم کنین ذهنم درگیره. من 8یا9روز مونده به پریودم سمت چپ زیر شکم درد داشتم گاهی اوقاتم تیر می‌کشید تا زیر شکمم. با سینه هام نوکش حساس شده بودن. الان 10 روز مونده به پریودم دردم ازبین رفته و فقط سینه هام کمس حساسن. دیشب بی بی چک زدم منفی بود. ینی زود بوده؟ بنظرتون باردارم؟ 4ساله که منتظرم😔

تعداد رای : 3
نظرسنجی
تنبلی تخمدان
2
66%
مصرف دارو
1
33%
➰ آخه تو چی میدونی ازم که*رو تنم جای چنگال گرگه*پا گذاشتم رو قلبم که له شم*ما کوچیکا خدامون بزرگه*من برم هیشکی تنها نمیشه *بغضی ابری برام وا  نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

علائمو توجه نکن عزیزم 

ان شاالله که بارداری چند روز که از موعدت گذشت بی بی بزن ان شالله خبر خوشحالی بیاری برامون

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2728
فقط تنها چیز ترشح اگه داشتی میتونی مطمین شی تقریبا

ترشح روزایی که تخمک گذاریم بود داشتم

➰ آخه تو چی میدونی ازم که*رو تنم جای چنگال گرگه*پا گذاشتم رو قلبم که له شم*ما کوچیکا خدامون بزرگه*من برم هیشکی تنها نمیشه *بغضی ابری برام وا  نمیشه
علائمو توجه نکن عزیزم  ان شاالله که بارداری چند روز که از موعدت گذشت بی بی بزن ان شالله خبر خو ...

ممنونم. آخه مشکل تنبلی دارم دارو میخورم نمیتونم روی عقب انداختن پریود حساب باز کنم. نامنظمه